Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy még mindig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még mindig szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Régen, amikor még kicsik (nyolcadikosok) voltunk szerelmes volt belem egy srac, aki eloszor utalt, de utana padtarsak lettunk es belemszeretett. Persze en ezt tudtam, de a tovabbtanulas miatt nem vettem figyelembe. En is szerettem, de nem adtam ra semmi "szabad a palya" jelet.

Azota eltelt 3ev. Mas suliba jarunk. O atszallassal utazik at azona falun, ahol en lakok, tehat szoktuk latni egymast. Ahogy szepen telik az ido, kezdek rajonni, hogy meg mindig ot szeretem. Nemreg volt a szulinapja es irtam neki, vagyis nem az fb adatlapjara hanem egy messenger uzenetet es ahogy nezrgettem a hozzaszolasait az jott le, hogy haverszerusegnek tart, es kozben tisztel is.

Szerintetek meg van eselyem? Lehet hogy meg mindig szerelmes belem csak a tavolsag miatt nem beszelunk? Vagy mar eselytelen?


Ja es bocsi az ekezetekert, telefonrol vagyok...



2016. máj. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Haverszerűség az nem szerelem
2016. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi régen is úgy viselkedtünk, mint a legjobb barátok, csak egy kicsit többet akartunk a másiktól, szóval szerintem ez már jó jel, hogy ugyanúgy néz rám -haverként minimum - mint eddig

Vagy nem?

2016. máj. 28. 17:35
 3/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
3 év után már biztos, hogy nem szerelmes, de felesleges is ezen filózni. Írj rá, beszélgessetek aztán majd úgy kialakulhat valami.
2016. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!