Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotokkal lennétek és egy nő diszkréten próbálna flörtölni vele, zavarba jönne a párodtól?

Figyelt kérdés

Velem pont ez történt és hármas érzés töltött el .. Az első, hogy büszke vagyok a páromra,hogy jóképű, megnézik és mindemellett VELEM van,de közben zavart is, persze a párom semmittelen reakcióját látva ez el is múlt. De amit még éreztem,hogy hogy micsoda bunkó nők/emberek vannak,akik nem tisztelik azt,hogy az ember kapcsolatban van,aminek nyilvánvaló,látható jelei vannak és az én esetemben magát megalázva esett-kelt a leányzó,mert a páromat nem is érdekelte, sőt, itthon megjegyezte,hogy mennyire gáz volt az egész. Az ilyenek mit gondolnak, hogy egy férfi a párja jelenlétében majd flörtöl, bókol ..stb?

Szerencsére az én barátom abszolút nem ilyen,sosem adott okot féltékenykedni,de én éreztem mégis kellemetlenül magam.


2016. máj. 29. 23:31
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Nekem konkrétan herótom van attól a nőtípustól, akinek van pofája az orrom előtt enyelegni a páromnak. Nem mintha a barátomat érdekelné, de az már a pofátlanság határa, mikor előttem csinálják, mikor nyilvánvalóan nagyobb áldást a párom nem kaphat nálam.

Rendszerint az uram szokta őket leállítani, mert tudja, hogy ha én teszem, azt nem köszönik meg.

2016. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én azt gondolom, hogy már csak ennyit is gondolkozni ezen TELJESEN felesleges.
2016. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már túlmegy egy bizonyos határon, akkor illedelmesen közölném a hölgyikével, hogy surgősen akadjon le a barátomról, ugyanis, ha nem látná foglalt. Hánynom kell az ilyen r.ibiktől, akik ennyire pofátlanok és képtelenek tiszteletben tartani, hogy valakinek kapcsolata van, ráadásul teszik mindezt úgy, hogy ott van mellette a párja is. Ez tényleg a legalja.
2016. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#4: Te meg egy szánalmas, megsavanyodott gyökér vagy, aki csak általánosítani tud, kötözködni és a nőket szidni, csak mert ő gondolom egy rakás szerencsétlenség, akinek nem össze egy normális nő.

Mit kell ismeretlen embereket nekiallni szidni??! Azt se tudod kik vagyunk és akkor az ilyen tahók csodálkoznak, ha nincs nőjük. Meg se érdemlitek!


És lehet,hogy a te agyikapacitásodat meghaladja (amiből láthatóan nincs sok), de épp úgy, ahogy egy pasinak nem lehet flörtölnie kapcsolatban, úgy egy nőnek se lehet!! Nincs ebben semmi képmutatás, aki tud számolni, az tudja, hogy egy párkapcsolat mindösszesen KETTŐ emberről szól és nem többről, vagyis elég logikusnak tűnik, hogy nem allunk neki kéjelegni egy idegennel a párunk előtt, nemtől függetlenül!! Szóval mielőtt nekiállsz a szar nogyülőlő fröcsögésednek, nézz egy kicsit magadba, de jó mélyen, mert undorító vagy.

2016. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Úgy egy nőnek se lehet... :D Na ezen beröhögtem. Merje csak valaki számon kérni, hogy miért flörtölgettek X-szel és Y-nal, még nektek áll feljebb, hogy féltékenykedő balekok vagyunk, és különben is kikéritek magatoknak, mert ti vagytok a megtestesült erkölcsi templom, meg a lelki manna. :D


A kétemberes párkapcsolatos baromságodat meg le se reagálom, mert érdekes módon mindig érvényét veszti az elméleted, amikor ti kacsintgattok félre. Olyankor nem számít, lényegtelen, véletlen ballépés, hirtelen felindulás, meg sok volt a pia (meg f#sz tudja még, mivel magyarázzátok ki), mert nektek kell a szabadság, meg nehogy már valaki megfojtson, irányítson, befolyásoljon. Ha másik kukira vágytok, akkor jogunk van befogni a pofánkat, némán tűrni, ja és ugyebár MAGUNKBA NÉZNI (örökzöld érvek sorozata a párkapcsolat megromlásának indoklására), és esetleg megszántok egy premier plánban répázásra. (Y) Köszönjük, leülhetsz! [link]

2016. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez a sok szenny, ami ömlik ki a szadbol, épp annyira igaz, mint amennyire az is, hogy a férfiak 99%-a megcsalja a párját, mert hajta az ösztön meg a farka és nincs már hűséges pasi. Na pont ennyire igaz a te sületlenséged is. Tehát úgy nagyjából semennyire. Azt hiszed talán köztetek nincsenek ilyen férgek, akik úgy gondolják nekik alanyi jogon jár a félredugás meg a másokkal való flörtölés?! Most akkor nyomjak le én is egy ilyen hisztit, hogy brühühü szemét férfiak? Ha nem haragszol meg, nem süllyedek le a szintedre és nem fogok egy egész nemet szidni csak azért, mert volt már negatív tapasztalatom velük, mert akkor ennyi erővel mindenki szidhatna mindenkit.


Az kétemberes állításom pedig a legkevésbé sem bukik meg, ha rólunk can szó, mert pont annyira elítélendő egy csaló nő, mint egy csaló férfi! Ezt kéne felfogjad, ti is előszeretettel próbáljátok meg kimagyarázni, hogy miert kefeltetek félre de ismér csak nemtől független (!!) tulajdonság. Én soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok, szóval azt külön megköszönném, ha a saját nyomorod miatt nem kezdenél el egy kalap alá venni a r*ibancokkal, akik lazán félredugnak, majd még ők kérik ki maguknak. Köszi.:)

2016. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Te most komolyan azt gondolod, hogy a férfitársaimat védelmezem? Hohó, tudok mesélni olyan szemétláda mocskos manipulátor alakokról, akik hatványozottan túltesznek még az én kis no name fröcsögésemen is. Ők nem fröcsögnek rólatok, ők pont nyájasan behízelegnek nektek, jó alaposan hülyére vesznek titeket, orrba-szájba hazudoznak, aztán finoman leépít titeket lelkileg, mialatt TI vagytok a barátnői. Ja, azt elfelejtettem még megemlíteni, hogy úgy hullotok az ilyen nárcisztikus moslékok után, hogy öröm nézni a manipulációt. Csak mert helyes pasi. Csak mert jó dumája van. :D Csak mert ennyi pont elég, hogy TI a leggusztustalanabb mocskosságokat is elnézzétek. No meg hogy közületek tízből kilenc bekajál egy elvetemült, akasztófára való imposztort. Úgyhogy az én kis verbális/episztoláris ámokfutásom kutyafüle bolhájának sеggszőre ahhoz képest. Nyomjál! Tojjadneki'! :D Na most miért is ócsárollak titeket? Talán pont azért, mert nem vagyok homokos, ergo a férfiak ebből a szempontból hidegen hagynak, nem is indulok be rájuk, és nem is érdekel, ki kit vesz totál hülyére, mivel nincs hatással a magánéletemre. Amit viszont látok minden áldott nap, hogy mit összebűvészkedtek egyedülállóként a férfiak terén, az felérne egy könyvtárnyi Britannica Hungaricával. :D
2016. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez csak annyit, hogy úgy veszekedtek egymással mint valami"megporosodott"házastársak.

A párom nem a tulajdonom, és én sem az övé-a flört pedig messze van a szexhez!

Nem kell túldramatizálni a dolgot egyik fél részéről sem.

2016. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont mesélte a férjem, hogy egy önkéntes társaságában ahol épp egy versenyen voltak, az egyik srác barátnője tette az agyát az idősebb fasziknak és milyen gáz egy ribi volt. Férjem még fel is vetette, hogy éghetett a srác... szóval normális pasi szerintem nem vevő az ilyenre. Aki igen, az nem veszteség.
2016. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:attól,hogy a párod nem a tulajdonod még megadhatja a tisztelet. Mondjuk nekem kijár minden szinten,hál Isten van egy egészséges önbizalma ahhoz,hogy ne mástól várja,illetve építem én is,Neki nincs szüksége idegen nők szédítésére,hogy a férfi létét fitoktassa. Arra ott vagyok szintén én,és az ágy :D

A világ legrosszabb kibúvója az,hogy a férfinak szüksége van a flörtre,hogy annak érezze magát.Akinek a párja biztosítja a fiú/férfi számára,hogy mindig, minden körülmények között annak érezze magát,annak nincs szüksége erre. És szerintem az a férfi nem tiszteli a barátnőjét,aki össze-vissza flörtölget, mondván a szexig úgysem jut el. Miért úgy "éli ki" magát,hogy a barátnőjét megalázza?!

Persze a kérdésem nem erre irányult, hanem pont az ellentettjére :)

2016. máj. 30. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!