Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Teljesen kilátástalan vagyok.

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a párommal/ot hónapja szakítottunk. Előtte nem volt kapcsolatom,ő volt nekem az első,mèg mindig.

Ezalatt az öt hónap alatt "haverkent viselkedünk egymással,pedig ő tudta hogy ezt nem szabadna ,mivel többször a tudatára adtam,hogy még mindig szeretem.

Szakítás oka: többször hibáztam,a kapcsolat elején jó párszor irogattam fiúknak. Belátom hibáztam.. életem legnagyobb hibája volt,de egy részben ő is hibás mert már akkor el kellett volna hagyjon,inkabb a kapcsolat kozepefele bunkozott,en mindent megtettem... kedvebejartam,a vege felé már elfajultak a dolgok... próbáltam bebizonyítani,hogy megbántam,probaltam jóvá tenni stb. De nem érdekelte,nagyon makacs... hamarmegbantodik. Nem ertem ha nemszeretne le tiltana feszbukrol,nem beszélne velem,le zarnank mint más normális ember. (Nem sokszor szexeltunk az öt hónap alatt,szoval nem hiszem,h hogy az miatt tartsa velem fent a kapcsolatot. Az utóbbi pár napban betelt a pohár nallam... keertem hogy döntsön,mert ez nem állapot,ami köztunk van. Makacskodott,kifogasolt." Normálisan beszélgetünk egymással,aztan ha valamelyikonk akár valamit közli a másikkal)ezt mondta..... teljsen érthetetlen a gondolkodása... tudja hogy szeretem és bármit megtennék érte,de azt is tudja hogy sok fiú odavan ertem és bármikor talalkozgathatnek mással.. teljesen ossze vagyok zavarodva,nem akarok rá eroszakoskodni,de nem hajlandó dönteni és egyenes választ adni... jobb lenne ha elfelejtenek egymást,ha így megy tovább,de érzem hogy még szeret,csak fontosabb a büszkesége vagy nemtudom :(


20/L



2016. máj. 31. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"sok fiú odavan ertem és bármikor talalkozgathatnek mással.."


Te cseszted el, ennyi. Nekem a barátnőm ugyanezt csinálta, másokkal nemcsak irogatott de még pucér képeket is küldözgetett néha. Erre csak azt tudom mondani hogy manapság a lányok egyre később vagy inkább soha nem nőnek fel. Ha egy kicsit is jobban néz ki valaki, egyből ugranak rá 600-an és abból elég ha csak 1-2-nek nem tudsz ellenállni már megcsaltad a párod. Nekem ilyen lány sosem kéne. Inkább legyen visszahúzódóbb, félénkebb és olyan aki "nem annyira kapós" de legyen megbízható, odaadó, becsületes és őszinte. Te nem ilyen voltál és még most is azon agyalsz, hogy mi lenne ha.... ha mégiscsak lezárnátok a dolgot. Te sem akarod igazán csak bizonyítani akarod hogy képes vagy visszaszerezni de ne legyenek kétségeid, utána ugyanez lenne, tudja ezt ő is jól. Majd nagyjából 35-40 évesen rájössz amikor se gyerek se család, se senki aki szeretne de legalább 100-an is megdugnának. Ha szerencséd lesz találsz egy balekot akinek pénze van azt eltart a szépségedért annak ellenére hogy ilyen buta vagy. 20 éves vagy. Még változhatsz, de akkor erősen akarnod kell. Ezt a fiút meg felejtsd el, nála már eljátszottad a lapokat.

2016. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Folyt.

Pláne.... jövő hónapba utazok ki Amerikába 2 hónapra,de lehet tovább maradok,ha úgy adódik. Őt ezt is hidegen hagyja,de azért sokszor közzeteszi,hogy jól gondoljam meg. Ha együtt lennénk,ez is meglenne oldva,idovel megoldabam hogy ő is ki jöjjön .

2016. máj. 31. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Angol az anyanyelved, ugye? Mert egy mondatot nem voltál képes helyesen leírni. :D Én azt tanácsolom, hogy utazz el, mondjuk Amerikába 2 hónapra.
2016. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy angol az anyanyelve (már ha valóban), attól még lehetne némi esze is. Gondolok itt ezekre pl.:

"Nem ertem ha nemszeretne le tiltana feszbukrol,nem beszélne velem,le zarnank mint más normális ember. (Nem sokszor szexeltunk az öt hónap alatt,szoval nem hiszem,h hogy az miatt tartsa velem fent a kapcsolatot."

2016. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!