Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdhetnék ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel az érzéssel? Szinte tökéletes kapcsolatom van, de most hirtelen túl sok lett.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, ő az a férfi, akire mindig is vágytam, a kapcsolatunk már-már mesébe illő. Figyelmes, gyengéd, törődik velem, a szex fantasztikusan jó, mindent meg tudunk beszélni, nem veszekszünk (de attól még kezeljük a problémákat, csak higgadtan, megbeszéléssel). Hatalmas a szerelem, nagyon kötődünk egymáshoz.

Ennek ellenére az utóbbi időben azt érzem, hogy nekem ez most sok, vágyom rá nagyon, de szívesebben vagyok egyedül, legszívesebben elmenekülnék, de akkor őrülten hiányozna. Tudom, hogy nála jobb társat keresve sem találnék, nagyon tudom őt értékelni, mégsem tudok mit kezdeni a sok jóval, amit nyújt nekem.

Nehéz megfogalmazni az érzéseimet, hiszen magam sem vagyok velük tisztában teljesen. Menekülnék, de maradnék is.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2016. jún. 3. 12:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mégsem lehet olyan tökéletes a kapcsolatod, ha felmerül benned, hogy "legszívesebben elmenekülnék". Próbáld megfogalmazni magadnak, hogy miért "sok a jóból". Meglehet, hogy esetleg unalmasnak tartod ezt a harmóniát? Próbálj leásni a mélybe és ne félj beismerni magadnak, ha valami problémát mégiscsak találsz.
2016. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nincs elég szabad tered,amit igényelnél.
2016. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
# 1: Ezt mindig teszem, és mindig találok kisebb "problémákat", amiket megbeszélünk a párommal és a problémák megszűnnek. Az elmúlt hetekben is sok mindent megbeszéltünk, de csak erősödik a menekülés-érzésem. Most már napok óta kerülöm, igényem van arra, hogy beszéljünk, de ha felhívom, már alig várom, hogy letegyem a telefont. Ha találkozunk, nagyon élvezem a vele töltött időt, de ha elköszönünk, megkönnyebbülök. Nem tudom, mitől van ez.
2016. jún. 3. 13:04
 4/30 anonim ***** válasza:

Van aki azert menekulne hogy inkabb elobb o menekuljon el minthogy a tokeletes parja unja meg es szakitson vele.

De sok mas is elkepzelheto, ezt neked kell kitalalnod.

2016. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
# 2: Annyi szabad terem van, amennyit csak akarok és ez kölcsönös. Mindig elfogadjuk, ha a másiknak egy kis egyedüllétre van igénye, vagy a saját életét szeretné élni (hobbik, barátok, stb.)
2016. jún. 3. 13:05
 6/30 A kérdező kommentje:
# 4: Ilyen érzéseim valóban voltak, de úgy érzem, ezt már sikerült feldolgozni, megbeszélni.
2016. jún. 3. 13:06
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valaki nincs együtt a szerelmével,vagy nem annyira viszonozza az érzéseit,addig vágyakozik.Ha teljesül a vágya,akkor egy ideig boldog.Utána sokan elunják magukat,ha minden tökéletes.Ilyen az emberi természet.
2016. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én lehet elutaznék valahova valamilyen ürüggyel. Csak pár napra, hogy kicsit eltávolodjak a dolgoktól. Ilyen akkor is szokott lenni, amikor már nem vagy szerelmes. Nem arról van szó, hogy nem szereted, de túl sok a másik rajongása, vagy a szerelem része az ő oldalára billen, azaz túlságosan erősen éli emg/fejezi ki, a másikat már irritálja.
2016. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

# 8: Nálam ez teljesen hullámzó. Van, hogy nagyon igénylem a bújást, én közeledem a páromhoz, de amikor vívódom, akkor soknak érzem a "rajongását" valóban. A szerelem érzése is hullámzó bennem, néha (még mindig) pillangók röpködnek a gyomromban, ha ránézek, máskor meg eltaszítanám magamtól.

Az elutazást azért nem tartom jó ötletnek, mert nem olyan régen volt egy hosszabb, kényszerű távollét a kapcsolatunkban, ami elég sok konfliktust hozott felszínre. Megbeszéltük, megoldottuk, de teljesen más (jobb) személyesen megoldani, mint telefonon. Nem akarok elmenekülni a felmerülő problémák elől, megoldani szeretném. (Egyébként amíg távol voltunk egymástól, eszeveszettül hiányzott.)

2016. jún. 3. 13:15
 10/30 anonim ***** válasza:

1.Torzult énképed lehet? Mire gondolok: tudat alatt nem hiszed el magadról, hogy megérdemled ezt a jót, hihetetlennek tartod, emiatt fellázadsz és ellököd magadtól a lehetőséget. Azt kéne kikutatni, hogy miért vagy saját magad ellensége.

2. Egyszerűen csak kiszerettél belőle, csak bűntudatot érzel emiatt és megpróbálod bemesélni, hogy mégsem.

3. Nem tökéletes a kapcsolat, nincs benne tered, de félsz egyedül maradni és emiatt rágod magad.

2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!