Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen szokatlan helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen szokatlan helyen ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hol ismerkedetetek meg párotokkal, ami nem szokványos hely (magyarul gimnázium, egyetem, diszkó, fesztivál, munkahely, tömegközlekedés, házibuli, család barátja és hasonlók nem játszanak), váratlan/szokatlan helyek érdekelnének, meg persze hogy hány évesek voltatok akkor és mi lett a kapcsolatból (meddig tartott, tart-e még). Hosszútávú kapcsolat és egyéjszakás kaland is játszik persze.
2016. jún. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy közösségi oldalon, és nem az fb-n. Ő akkor 29 éves volt, én 23. 3 éve boldogan vagyunk együtt.
2016. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt, ha ez nem szokványosnak számít, nekem mondjuk az volt.


Mondjuk nem is vagyunk együtt, ilyen kis gyenge próbálkozás volt, de ez a legfrissebb élményem most.

2016. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki az egyik barátnőjével a nemibeteg gondozóban ismerkedett össze. Legalább úgy kezdhették a kapcsolatot, hogy megbizonyosodtak arról, egészségesek :D


Én magam elég normál helyeken ismerkedtem össze az eddigi pasijaimmal, leginkább ismerősökön keresztül

2016. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!