Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta van egy nagyon jó ismerősöm, akibe beleszerettem de nagyon. Mindig is baráti volt a viszonyunk, kb 6-7 éve kezdett el megváltozni a kapcsolatunk (barátság extrákkal lett belőle). Azt hittem, hogy majd megy ez nekem de tévedtem!!! Eddig sokszor találkoztunk órákig beszélgettünk minden féléről, szinte mindent elmondunk egymásnak .Kivétel az érzelmeink azt mindig csak elvétve említettük, mindig eltereltük erről a témát. Elkezdtünk egymás iránt gyengéd érzéseket táplálni, ő azt mondta, hogy érez irántam valamit. De konkrétan nem mondta el hogy mit is érez, hiába is próbáltam ezt kideríteni. Sajnos pár hónapja kiderült, hogy beteg vagyok és azóta nem tudtunk találkozni. Ezért én fb-n megirtam neki, hogy nagyon bele szerettem. Tudom butaság volt mert személyesen akartam, de nem birtam tovább sajnos úgy viselkedtem mint egy tini.Sokat dolgozik hetek óta nem volt otthon ezért nem is tudunk találkozni, egy perc szabadideje sincs. De szoktunk beszélgetni fb-n, mikor megirtam neki hogy szeretem nem válaszolt 2 napig gondolom meglepődött. Utánna azt irta, hogy szeretne látni, és örülne ha tudnánk találkozni. Mindig érdeklődik ,hogy mi van velem. Ha nem irok rá akkor max 3 napig nem ír, utánna biztos hogy jelentkezik. Férfiak ti mit szólnátok hozzá ha valaki így vall szerelmet nektek? Akarnátok még ezután a lánnyal, nővel találkozni, beszélgetni ha nem akartok tőle semmit? 28/N 36/F

2016. jún. 5. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen akarja inkább megbeszélni ezt az egészet, de ha konkrétan úgy írta, hogy szeretne látni, akkor gondolom ő is szeret téged.
2016. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értem az ilyen nyakatekert kapcsolatokat.

Ha szeretek egy nőt akkor vele akarok lenni és ebben a munka is csak részben gátolhat meg,de ha nem akkor nem is fekszem össze vele és nem bolondítom mindenféle kamu szövegekkel.

2016. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. Azt irta hogy szeretne látni, találkozni, beszélgetni. Örülnék neki, ha úgy érezne mint én!

2. Sajnos hetek óta távol van 200 km-re dolgozik, ezért nem tudtam vele találkozni. Nem szokott nekem hazudni, és azt mondta hogy nem csapna be sose. Nagyon rendes férfi.

2016. jún. 5. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendes férfi akkor nem kell félned attól,hogy emiatt bármilyen negatív gondolata támadna veled kapcsolatban.
2016. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad! Valakinek előbb-utóbb lépnie kellett volna ezügyben. Milyen betegség és van? Jobbulást.
2016. jún. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
betegséged van * bocs telefon..
2016. jún. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4. Köszi. Azt hittem,hogy nem fog hozzám szólni vagy megharagszik rám. Féltem a reakciójától, de azt jó jelnek vettem,hogy még szeretne velem találkozni.

5. Köszönöm. Nem szeretném ide kiirni, hogy milyen betegségem van. Már megakartam vele ezt beszélni, de úgy gondoltam hogy addig míg nem tudunk találkozni legalább átgondolja a dolgokat.

2016. jún. 5. 07:04
 8/8 anonim ***** válasza:
hátegyidősebb pasi mindig gyanus,persze mindig szeretik a fiatal nőket,de az hogy 3 napig nem ér rá irni,annyit se hogy jóéjt,de arra"meg van ideje.ez majd kiderül később,hogy mennyire gondolja komolyan
2016. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!