Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nagyon szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szerelmes vagyok, de félek kimutatni az érzéseimet akkor nagy gáz van?

Figyelt kérdés

Van egy lány akihez tök közömbösen állok, mert félek nyitni felé. Talán azért lehet, mert még sosem volt senki felé ilyen őszinte érzésem.


Mit lehetne tenni?


2016. jún. 5. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd ki ,az érzéseidet 😍😏
2016. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjunk? Persze, hogy gáz. Legalább a lány is így érez? Gondolj bele a helyzetébe!

Velem egyszer csinálta ezt egy férfi, bevallotta, hogy tetszem neki, de úgy viselkedett velem, mint egy robot, közölte, hogy amúgy se tartaná velem a kapcsolatot. Szerinted ebből én mire következtettem? 3 év múlva elárulta, hogy szerelmes belém, csak félt kimutatni. Addigra már mindent megtettem, hogy elfelejtsem.Én is szerettem őt. De úgy bánt velem 3 évig, mint a lábtörlővel. Honnan tudhattam volna?

Azt lehet tenni, hogy nagyon apró lépésekben közeledsz. Kezdetnek egy sms. Szia hogy vagy? Majd felhívod néha. Ilyenek. Nem fogod tudni megváltani a világot 2 nap alatt, a lényeg, hogy tudja apró jelekből, hogy érdekel.

2016. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mutasd ki az érzéseidet!

Nem szégyen az, de ha nem megy elsőre, akkor nem feltétlenül kell úgy kezdeni, hogy: Te Bözske, én úgy szeretlek."


Hanem elsőre csak próbáld konkrétan éreztetni azzal a lánnyal, hogy nem közömbös neked, stb.

2016. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj érdeklődni felőle, mutasd meg neki, hogy nem közömbös számodra.

Mosolyogj rá, esetleg egy kávézóba hívd el.

De mindenképpen valahogy éreztesd vele, hogy nem közömbös számodra. Írj rá max fb-én:)

2016. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, sms, telefon beszélgetés, nem tudjuk, honnan ismered, ezek még nem szerelmi vallomások, csak kapcsolat felvétel, érdeklődés. Ezekkel elrontani se tudsz semmit. Ezek tök elfogadott dolgok manapság.Te vagy a férfi, tedd meg az 1. lépést! Biztos örülne neki.Ha nem tudja, hogy mit érzel, ő nem fog keresni.
2016. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!