Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők ti képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti képesek vagytok/voltatok érzelem nélküli szexre? Ha igen, milyen érzés volt utána? Nem hatott rátok lelkileg valamilyen rossz hatással?

Figyelt kérdés

Én nem lennénk képes érzelem nélküli szexre. Én csak szeretkezni szoktam. Nőként úgy érzem többre vagyok mint egyszerű szex pedig nem hiszek a szerelmi mesékbe.

Viszont úgy érzem egy nőnek kell valamennyi érzelem, kötődés stb.



2016. máj. 28. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt az eletemnek egy olyan korszaka amikor senkiben nem talaltam meg azt a pluszt amitol beleszerettem volna az illetobe es belefaradtam h egeszseges felnott nokent tartogatom magam a belathatatlan jovoben valakinek aki vagy jon vagy nem. Mikozben igenis vannak szexualis igenyeim, es most vagyok fiatal. Kb ezek kavarogtak a fejemben es egyszeruen felretettem a szivemet a dologbol. Ertsd megdumaltam magammal h nekem szuksegem van erre. a testemnek. Kulonben elsorvadok. Hozzateszem h nekem a szeretetnyelvem az erintes, parkapcsolatban is nagyon nagyon "fogdosos" vagyok, ettol erzem jol magam h hozzaerhetek, megölelhetem, simogathatom. Nem ragozom, kerestem tudatosan vkit, akivel szimplan cseten megdumaltuk viccesen h barati alapon kisegitjuk egymast. Mondanom sem kell nagyon be kellett csipnem h egyaltalan csokolozzunk, de jo volt vele csokolozni es aztan a szex is nagyon nagyon jo volt, megkockaztatom talan vele passzoltam össze a legjobban. Eleg sok ideig talalkoztunk igy egy ev, masfel talan, aztan belemszeretett es sokat bantott szavakkal, amiert en nem. Emiatt mentunk szet.Random rabökni discoban senkire nem tudnek. Ezt a sracot gyerekkorom ota ismertem, rengeteg közös temank volt, de valamiert nem ereztem h bele tudnek szeretni. 10ev utan megkeresett tavaly es cseten jot nosztalgiaztunk a törtenteken, semmilyen rossz hatassal nem volt egyikunkre sem. Gyakorlatilag mondhatjuk h együtt jartunk szerelem nelkul. Nekem ö volt akkoriban a "pasim", eszem agaban sem volt massal kezdeni abban az idöszakban, hozza kotodtem. De amitani h több lesz, soha nem amitottam.
2016. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan hogy tudtam hogy csak szex lesz semmi több. Valamiféle kötődés kell, kedveltem mindig azt akivel együtt voltam és a szex után elképzeltem milyen lenne járni... De realizáltam hogy ennyi volt, az kicsit szar érzés de ha megtanulja az ember helyén kezelni a dolgokat akkor túl lehet lendülni rajta és amellett hogy kedveljük egymást működik egymás kölcsönös használata is. Ehhez viszont kell hogy mindkét fél egyenlően kezelje a másikat.
2016. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
1 perc alatt képes vagyok beleszeretni a kiszemeltemben. Eléggé szenvedélyes nő vagyok,tehát nem érzelrmmentesen dugok. Viszont nem is csöpögős szerelmesen. De én úgy nem is tudnék szerintem senkit szeretni.
2016. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. A vonzalom meg volt, általában kifejezetten erős testi vonzalmat éreztem irántuk. De a különbség ott van, mindig is tudtam, hogy ezekkel nem mennék bele kapcsolatba, mégis kellettek.


Nem volt rám lelkileg rossz hatással sőt. Előtte epekedtem, utána lenyugodtam :)

2016. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Csak úgy random idegennel nem, minden partneremet ismertem már egy ideje, mikor lefeküdtem velük, de szerelmes első alkalommal egyikbe sem voltam.
2016. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nalam a szex es a szerelem ket kulonbozo dolog:-))Van akitol csak az egyiket akarom,az pedig altalaban a szex volt:-)))Meg regen volt egy kupac egyejesem, ami egyejesnek indult, de altalaban a pasik (idegenek) mindig szerettek volna folytatni:-)))


Szamomra ez mindig vicces volt es ezert mindig teves szamot adtam meg nekik, mert nalam ez maskent mukodott:-))En telleg csak szexet akartam, szoval en nem akartam h akkor menjunk el moziba, meg cseverszes a semmirol, hanem szex es utana balra el:-)))


Semmilyen erzelmet nem vittem bele soha, kizarolag szenvedelyt:-)))


Volt ilyen idoszakom, megvolt a maga szepsege. Ma mar nem csinalnam mert lenyugodtam es mas dolgokat tartok fontosnak, plusz ferjhez mentem azota de nem bantam meg, sot:-))Kimaxoltam a kieltem magam szexualisan fogalmat, szoval nekem mar par eve mas dolgok vannak a kepzeletbeli bakancslistamon:-))))

2016. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan mint a vibrátorszex. Érzelmi kielégülést nem ad.
2016. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!