Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egészségtelen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészségtelen, ha egy 20 éves srác egy 14 éves lányért van oda? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön a srác, beszélgetünk is egy ideje chaten, meg párszor bulikban. És teljesen úgy jött le, hogy akar tőlem valamit (nem kapcsolatra célzok). Megmutattam az üzenetet a tapasztaltabb barátnőimnek és ők is ezen a véleményen voltak.

Erre pár napja írja a srác, hogy alig várja már a 15.-ét. Kérdeztem, hogy miért, mire mondja, hogy ballagás lesz az általános sulikban. És mikor kérdeztem, hogy ez miért fontos, azt mondta, hogy azért, mert a lány, akiért odavan jelenleg, 8.-os és hogy azt mondta, hogy majd a ballagás után találkozhatnak már későn is, nem csak délután.

És én ezen teljesen kibuktam, megnéztem a lány adatlapját és szinte egy KISLÁNY van a képeken. A barátnőim szerint felejtsem el a srácot, meg ez gáz, de március óta egész nap beszélgettünk chaten, Snapen, iMessegen, szóval eléggé jóban lettünk, meg elég kétértelmű dolgokat írt. Sosem engedek magamhoz senkit közel, vele megtettem és most olyan, mintha összetörte volna a szívemet. Pedig még csak nem is feküdtünk le.


(Én 19 éves vagyok, szóval nem éppen az általa "kedvelt" korosztály.)


2016. jún. 6. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul a srác közismerten szexmániás, tehát még azt sem lehet mondani, hogy majd ő várna a lányra, mert fontos neki...
2016. jún. 6. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, sajnos velem volt ilyen,hogy oda voltam egy 14 éves lányért 20 évesen, igaz, a kis csaj kezdett ki velem, ő kezdett üzengetni, aztán egyik dolog követte a másikat, találkozások, csók. Szex nem volt. Aztán meglépett egy -két olyan dolgot, ami miatt megbántam,hogy belementem ebbe az egészbe, inkább bele se kezdtem volna.
2016. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő pont, hogy a szexre megy...
2016. jún. 6. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, orvosi értelemben nem "egészségtelen". Társadalmilag talán annak számít, főleg, ha nagyon látszik rajtuk a korkülönbség.

Hogy te mit tehetsz? Mondjuk azt, hogy nem ábrándozol egy olyan fiúról, akit nem, vagy csak a szex miatt érdekelsz. Persze ez csak az én véleményem.

2016. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
IGEN! minden értelemben.
2016. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lolita effektus. Szerintem fekudj le vele, hatha akkor leakad a 14 evesekrol.
2016. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az.
2016. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!