Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a többéves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a többéves kapcsolatoknak hány %a tényleg jo, irigylésremélto, hiteles? Magyarul : létezik "mesébeillő" kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
42
2016. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
válási arány 60% fölötti, szóval max egy 15%ot mondanák jónak és mesébe illőnek. Bár lehet hogy eltúlzom.
2016. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezni biztos létezik, de nem sok, mivel az emberek többsége idióta. Képtelenek egymással normálisan kommunikálni, nem olyannal jönnék össze, akivel valóban működhet egy kapcsolat...stb.

Számadatot max hasra ütésre tudnék mondani, így nem teszem.

2016. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hármassal egyetértek. Nagyon kevés ilyen kapcsolatot látok, de ez jellemzően a benne élők önismeretéből, személyiségéből, konfliktuskezelési készségeiből fakad.

Nem irigyelni kell az ilyen kapcsolatokat, hanem tenni érte, hogy a tiéd is ilyen legyen. Én több évig jártam pszichoterápiára, mire alkalmassá váltam JÓ kapcsolatra. Előtte nekem is borzalmas párkapcsolataim voltak, a terápiám után lett "mesébe illő".

2016. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak kompromisszumok. Akkor van ugymond tokeletesseg, ha mindketten ugy erzik, h olyan kompromisszumot kotnek, amit nem bannak meg kesobb.
2016. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, kinek mi a mesébe illő. Egyáltalán az, hogy tartós? Vagy hogy egyáltalán nincsenek benne hullámvölgyek sem? Mert az utóbbi ritka. Sokszor inkább az van, és az irigylésre méltó sztem, ha a problémáikat meg tudják oldani. De a nem túl szép pillanataik lehet, túl ijesztőnek hatnak másoknak.
2016. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!