Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy gondolom nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom nem létezik szerelem. Szerintem sok ember összekeveri mas erzelmekkel, vagy lehet csak en vagyok igy ezzel de kifejtem bővebben, valamibe van igazam?

Figyelt kérdés

Azon elmélkedik h szerintem nem létezik szerelem

Mármint h sokan összekeverik mindennel

Es en is észrevettem magamon h nincs nem létezik

Egyszerűen van olyan h :

-valakivel nagyon jol érzed magad egy hullamhossz boldog vagy de semmi se tart örökké belul egy ido után nem érzed azt vágysz valamire de magad se tudod mire, vagy :

-tudod h nem kaphatod meg mert neki uj csaja van de megis őrülten vágysz ra, de ha ő hajtana rad ujra en visszavonulót fújnék gyorsan es egybol nem is éreznem h ugy kell nekem..

-akkor sokszor fellángolás van h oda vagy a hangjaert, viselkedes, annyira tetszik mindene, gondolkozasa , eletvitele..

- olyan is van h valaki azt hozza ki belőled h szenvedélyes leszel, féltékeny ra, összevesztek majd alig várjatok h kibekuljetek.. Kozbe taktikázol vele

Szoval minden ember mást hoz ki belőlem es nem is tudom melyik érzés volt eddig ami annyira fontos volt nekem



2016. febr. 18. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne bonyolíts!

Szerelem létezik de nem tart örökké. Ennyi.

2016. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg összekeverik sokan mással, de amúgy létezik, csak a többség sose tapasztalja meg.
2016. febr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hat de mitől érzed h szerelem? Mi az az érzet ami ezt érezteti? Es miert csak egy ideig tart?
2016. febr. 18. 01:14
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Úgy mondanám hogy az újdonság varázsa.
2016. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Létezik a szerelem csak az idõ múlásávak àtalakul szeretetté meg ragaszkodássá :)
2016. febr. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. febr. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A szerelem egy hormonok által kiváltott érzés, aminek evolúciós oka van: elősegíti a szaporodást.


szivárványfing off

2016. febr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Létezik, csak nem csinálni kell hanem azzá válni.
2016. febr. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eddig nem voltál még igazán szerelmes ezért kijelented,hogy nem is létezik ilyen.
2016. febr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
Létezik, max te nem élted még át. Bár a leírásod alapján nagyon kis fiatalka vagy még.
2016. febr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!