Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első nagy szerelem a nagy Ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelem a nagy Ő? Létezik még /létezhet ilyen, hogy az első komoly kapcsolat az utolsó is legyen egyben? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ilyen nincs, ahogy nagy Ő sem létezik, csak az ABC-ben.
2016. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Minden lány ezt gondolja. Többnyire nincs így, mert az első kapcsolat még éretlen választás és a felek is éretlenek, elkövetnek egy sor hibát, amiből jobb esetben tanulnak. A tanultakat a későbbiekben kamatoztatják. Persze vannak, akik sose tanulnak.
2016. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Letezik, ismerek ilyet. De nem valami gyakori, igazabol csak 1et lattam.
2016. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
(A kérdést úgy értem, ha mondjuk nem tizenéveseket veszünk alapul.)
2016. jan. 15. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor is lehetnek éretlenek, érzelmi, kapcsolati téren, ha eddig nem próbálkoztak ilyesmivel. De lehet szerencséjük.
2016. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Minden lány ezt gondolja."


Én nem gondoltam ezt akkor sem. Tudtam, hogy az első kapcsolatom nem az utolsó lesz, mert még bőven van tapasztalnivalóm.

2016. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első szerelemkor én is azt hittem, de ki nem hagytam volna ami utána jött. Szóval nem kell annyira sajnálni, ha nem az első az utolsó, mert minden kapcsolatban egy új oldalát ismeri meg az ember saját magának, és azt egy emberrel nem hiszem, hogy lehetséges lenne, de ki tudja.

Az viszont tény, hogy az elsőt nagyobb beleéléssel képes az ember megélni, később egyre rutinosabb, de attól még vannak más szépségei a dolognak.

2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem nem a legelső volt, de még elég korán, megtetszett egy fiú, akivel kis idő utan össze is jottem, de meg nagyon gyerekszerelem volt. Kesobb volt par masik baratom, de egyikkel sem éreztem magam annyira jol, nem is voltak tartosak. Par ev elteltével ujra talalkoztam azzal a barátommal akivel gyerekként "jártam", es mar lassan 5.eve hogy egyutt vagyunk. Valahogy én tudat alatt sejthettem hogy o lesz az igazi, a nagy Ő, csak várnom kellett a megfelelő időpontra.
2016. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
LétezHET, de nagyon kicsi az esély rá, és nem is túl szerencsés dolog, mert előbb-utóbb felébredHET az emberben, hogy nem tapasztalt, s
2016. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*stb.

És erre 30+ évesen ráébredni kicsit ciki.

2016. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!