Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, mi ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi ez az egész? (Hosszú, több lent)

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy én 19 éves vagyok és van egy fiú akit régebben ismertem meg baráti társaság által. Ő 22 éves.

Véleményem szerint nem vagyunk különösebben meghatározható viszonyban, tehát sem jóban sem rosszban, ha összefutunk akkor elvagyunk de úgy vettem észre, hogy nem nagyon keressük egymás társaságát direkt. Bár a online szoktunk néha beszélni csak úgy spontán.

Én nem vagyok az a tipikus szép nő, sőt... Bár most szerintem ez mellékes is.

És amikor neten keresztül beszéltünk nem egyszer előfordult hogy szivet küldött vagy ilyesmik.

De mindig csak beszélgetés végén és mindig megígérteti velem, hogy vigyázok magamra és hogy bármi baj van, szólok neki(annak ellenére hogy kimondottan ritkán kommunikálunk egymással)

VISZONT

Ha beszélgetünk nem mondanám túl inteligensnek a beszédformáját, elég tapló stílusa van és csak elkönésnél jön elő a kedves, barátságos énje és akkor ha a például a problémáimról beszélek neki, ezen kívűl pedig mindig goromba.

Ám ennek ellenére engem mégis vonz valamilyen szinten. Próbálom kitörölni az érzést mivel rengeteg gyönyörű lányt megkaphat szóval tudom hogy nekem így meg aztán végképp nincs esélyem de sem a fejemből sem a szívemből nem tudom kitörölni, a bunkó viszelkedése ellenére sem.

Nem értem azt sem hogy miért vonzódom hozzá és azt sem hogy nála mi ez a különös viselkedés. Ebben szeretnék segítséget kérni, bár ez nem igazán kérdés forma, de őszintén szólva nem is választ, hanem inkább tanácsot várnék erre a helyzetre.

Szerelem kategóriában tettem fel ezt a kérdést mert nincs kizárva hogy azért nem megy a felejtés (de még magam sem tudom).



Köszönöm előre is, ha volt türelmed végig olvasni, a segítséget pedig mégjobban.

19/L


2016. jún. 8. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Testi vonzalom?
2016. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érzelmileg is kötődöm hozzá úgy veszem észre és testileg is vonzódom hozzá.
2016. jún. 8. 02:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed a gorombánál? Ne is legyen! Kivéve, ha mazochista vagy! De látom te egy talpasparaszthoz inkább vonzódsz! Hát rajta! Csak tudnám, hogy ez miért jó egy lánynak???
2016. jún. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg össze fogsz jönni vele, mert azt gondolod, hogy ez a kis vonzódás meg néhány kedves szó elég egy tartalmas, boldog kapcsolathoz. Pedig nem. Ha összejöttök, nem lesz kevésbé bunkó, sőt az udvarlásból is vissza fog venni. Emiatt nem fogod jól érezni magad a kapcsolatban, és a következő kérdésed, amit ide kiírsz az lesz, hogy ugyan mit csinálj a bunkó pasiddal, akit persze nem akarsz elhagyni, mert szereted.
2016. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!