Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány kapcsolatod volt eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolatod volt eddig és hány volt ebből tényleg igazán jo, boldog és hiteles? (Nem csak a lila ködös időszakban, hanem végig vagy legalábbis a kapcsolat időtartamának nagyobb részében)

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 10:52
1 2
 1/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
1 kapcsolatom van. Ez tart a mai napig. Barátságból ért szerelemmé, majd a lila köd után a barátság is tartja egyben. Nekem bajom nincs vele, minden működik ahogy kell. Ha gondunk van megbeszéljük. Már kísértésen is átestem, de nem éltem vele. Szeretem a páromat, mint embert, mint férfit. Szóval én ennél jobbat nem kívánhatnék magamnak.
2016. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatom voltaz első 3hónapig tartott, hát az olxan is volt ;) nem is vettem komolyan...

A másodikban vagyok most már 12éve. És tökéletesen boldog!

2016. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A jelenlegi.

Korábban a rózsaszín köd elmúltával vagy totális kiábrándulás jött, vagy (egy hosszú kapcsolatban) fásult beletörődés, egészen addig, amíg már reménytelenül megromlott a kapcsolat.

Tanultam a korábbiakból, és úgy gondolom, hogy ezúttal már kellő önismerettel és emberismerettel választottam társat, tisztában lévén azzal, hogy milyen tulajdonságokat tudok értékelni, milyen hibákat vagyok képes tolerálni hosszú távon. Ezúttal mindketten dolgozunk a kapcsolatért, a konfliktusokat csírájában kezeljük, nem mérgesednek el.

Túl vagyunk már a kezdeti rózsaszín ködön, de a kapcsolat még mindig remekül működik, rengeteget ad mindkettőnknek. Vannak/voltak kisebb hullámvölgyek, de át tudtuk vészelni, újraépíteni a kapcsolatot, visszahozni a lángolást újra és újra.

Erre úgy érzem, meg kellett érni. Nem csak várni a boldogságot, hanem tudatosan tenni érte.

2016. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2/2. Par hos egyuttjarast nem neveznek kapcsolatnak.Az elso az 4,5evig tartott,a mostani 1.5eve. 34N
2016. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Első (és remélhetőleg utolsó) komoly kapcsolatomban vagyok, tart is már 6 éve :)

23/N

2016. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Két, több évig tartó kapcsolatom volt, és számos néhány hónapig tartó. A hosszúaknak váltakozva voltak jó és rossz időszakai, de alapvetően nem tartom azokat boldog kapcsolatoknak, inkább időpocsékolásnak, sajnos. A néhány hónaposok közül volt olyan, amelyik arra a rövid időre boldog volt, ezekre jó érzéssel gondolok vissza, és talán jó is hogy rövidek voltak, mert nem volt idő arra, hogy rossz irányba induljanak...
2016. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1 volt/van eddig, és az sztem hiteles. Személyiségileg passzolunk... persze vannak néha összetűzések, de ezeket meg tudjuk beszélni, oldani, és egyébként is harmonikus a kapcsolatunk, de a szenvedély sem hiányzik beőle... persze a jövőt nem tudom megmondani, de most jól állunk. Vmivel több, mint 4 éve vagyunk együtt, én 27 leszek idén, ő 32.
2016. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A jelenlegi ami 4 éve tart az elsõ és remélem utolsó kapcsolatom. Eddig minden jól alakult, vannak nehézségek idõnként De azok arra valók,hogy együtt megoldjuk õket.
2016. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

4 olyan volt, ami legalább fél évig tartott és a szememben is komoly volt.


Ebből 2 volt az, amiben őszintén jól éreztem magam az idő nagy részében.

23/f

2016. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nehany par hetes max egy honapos jarasokat leszamitva egy volt ami meg most is tart. Tobb mint hat eve vagyunk egyutt. Nalunk meg tart a szerelrm,barmennyire is furan hangzik. Inkabb ugy mondanam,hogy elejen levo ujdonssg erzes mar nincs,de hat hogy is lenne :)) Amugy minden jol mukodik koztunk.Vannak hibaink amiket elfogadtunk,nem vagyunk mi se tokeletesek:) Neha veszekszunk,nehez idokben is voltunk mar,de atveszeltuk. Szex jol mukodik,romantikazni is szerezunk es szakitunk is idot ilyesmikre.
2016. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!