Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki sokáig fenntartott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokáig fenntartott a megszokás miatt egy vagy több korábbi vagy mostani kapcsolatot, elmesélné, hogy értékeli utolag? Megérte? Most is igy tennél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen kapcsolatom. Utólag tűnt fel, hogy már más nincs, csak a megszokás, csak az tartott össze minket. Akkor, amíg benne voltam, nem tűnt fel, csak éreztem, hogy nem jó ez így, de azért az embernek mindig vannak kifogásai, hogy miért is maradjon még benne (mindenki szokott veszekedni, nem lehet mindig minden olyan jó és élénk mint a legelején, tökéletes kapcsolat nem létezik, stb, stb, stb), mert változtatni azért sosem könnyű.


Utólag úgy gondolom, hogy mivel azért nem tartott pár hónapnál- fél évnél tovább az a megszokásos időszak, így szerintem nem veszítettem vele sokat. Kellett, hogy rájöjjek, ennek tényleg vége és semmi értelme nem volt a kapcsolatnak, a kezdetektől fogva. Persze, ha a mostani tudásommal kerülnék vissza azokba az időkbe, akkor lehet, hogy az első rosszabb jeleknél, komolyabb veszekedésnél véget vetek neki, de alapvetően, minthogy volt elég erőm, hogy idővel felismerjem magamban a dolgot és szakítsak, nem bánom különösebben. Ilyen is kellett, na :)

2016. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az elsővel értek egyet teljesen: mikor benne vagy, sokszor fel sem tűnik. Én kb. fél-1 év között voltam így vele. 2 évig minden szuper volt, aztán az utolsó egy év már (nekem) szenvedés. Szex se volt fél évig, mert nem kívántam (de csak vele).

Aztán végül én elkezdtem dolgozni, és neki nem tetszett, hogy heti 4-5 nap 12 órázás után nem mentem hozzá. És végül szakított. Másnap már azt mondtam, hogy hál' Istennek :D

Az én fiatalka életemből elég sokat elvett. 19 voltam akkor. 20l

2016. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostmár ezzel az "érett" gondolkodásommal kb. 2 év 6 hónapnál szakítottam volna. Közben rájöttem, hogy az apja irányította végig, egy épkézláb terve nem volt, az apja pénzét szórta. Nekem meg ilyen nem kell.

Azóta találtam valakit, akivel a tervek is megegyeznek, meg ők nem "újgazdagék" akiktől a falra másznék. Persze most lehetne azt mondani, hogy annó mindek jöttem össze vele.. 17 évesen, első kapcsolatban el sem tudtam képzelni, hogy ebből mi sülhet ki.

#előző voltam

2016. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!