Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi változhatott meg? Ellaposod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg? Ellaposodott a kapcsolat? Megszokás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi változhatott meg. A kapcsolat elején, természetesen, mint minden kezdet elején, meg volt a varázs, az újdonság. Lassan egy éve vagyunk együtt és fél éve lakunk is együtt. Ugyanakkor nem tudom, de valami hiányzik. Többször kértem rá, hogy csak úgy spontán csináljunk valamit. Lepjen meg valamivel, kicsit lendítse fel a hétköznapokat (természetesen itt nem ajándékra gondolok, hanem ha este annyit mond, hogy sétáljunk egyet vagy meggyújt egy gyertyát..) De semmi önálló gondolatot nem látok a részéről. Mindent én találok ki. Ha megyünk valahová, azt is nekem kell megmondani, mert „neki mindegy”. Tudom, hogy sok nő ezt kívánná, de ez a túlzott egyetértés sem jó. Ahogy írtam, nincsen konfliktus, veszekedés. Ilyen értelemben mindenben jól kijövünk, még a házi munkát is felosztjuk. De mégis én egy kis izgalmat, szenvedélyt hiányolok. A szexuális életünkben is inkább én vagyok az, aki kísérletezne. (Bár, olykor feldob egy ötletet legalább ebben.) Meg volt az elején minden, de nem tudom, hogy én lennék ennyire forróvérű, vagy ő nem tudja a figyelmem lekötni. Meg, ha fekszünk, akkor is csak odabújik és én noszogatom mindért. Úgy érzem, hogy az a lángolás ami volt, nem maradt fent. Vagy ezek szerint nem is volt? Vagy mi történik? Vagy csak berezeltem a kapcsolat komolyságától? Máskor nem gondolkodtam ilyenen ( de ha vége volt tudtam miért)


24L


2016. márc. 17. 02:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban eljönnek a szürke hétköznapok. Nálatok is.

Jó esetben a kezdeti lángolás helyét átveszik más érzelmek: ragaszkodás, tisztelet, a szeretet egy mélyebb formája, stb.

Tudni kell élvezni az összebújós, tévézős estéket is. A csendes időszakokat, a nyugalmat. A biztonságot, a stabilitást.


Azzal nem tudsz sokat kezdeni, ha a pasinak így jó, és nem ötletel azon állandóan, hogy dobja fel a hétköznapokat. Ő így elégedett.

De résztvesz benne, hogy neked jobb legyen.


Egyet tudni kell: minden kapcsolatban eljön ez az időszak, ha most ezért szakítasz, máskor se tudod majd élvezni. Sosem lesz hosszú kapcsolatod. Elvégre a lezdeti lángolást nem véletlen hívják így.

2016. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!