Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit vigyek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vigyek első randira?

Figyelt kérdés
Én már gondoltam plüss macira,csokira,virágra, meg stb de még nem tudom mit vigyek holnap lessz az első randi és sétálni megyünk de nagyon rá görcsölok h mit vigyek segítsetek légyszíves:)

2016. jún. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Hány évesek vagytok??? Baxxátok meg legalább írjatok le mindent ha már kielégítő választ vártok...
2016. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami apróságot, ami zsebben is elfér. Nem kényelmes virággal meg plüssmacival sétálni.

Esetleg egy picike maci, (pl. kulcstartó)?


Egyébként első randin az is jó, ha meghívod valahová, beültök egy kávéra, sütire, vagy ha jó az idő, egy fagyira. Főleg ha látod, hogy már leszakad szegénynek a lába, vagy elkezd esni az eső.

Sokkal jobb is úgy beszélgetni, ha látod a másikat, ami nem olyan egyszerű, ha egymás mellett mentek.

2016. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyel semmit. Nyaron setalgatas kozben barmit hurcolni csak nyug.
2016. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne vigyél semmit. Cipelni is nyűg meg nem is vagytok még olyan viszonyban.
2016. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
virágot :))
2016. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vigyél semmit. Pénz legyen nálad, hogy meg tudd hívni valamire, ha megéheztek/szomjaztok. Nem csak a cipekedés miatt, de az sem biztos, hogy összejöttök. Majd akkor ráérsz.
2016. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem is felesleges.... max ha tinik vagytok, akkor ott elő szokott ez még fordulni :) De , szerintem ha 18 felett vagytok, akkor hanyagoljátok..... az majd ráér később is, ha esetleg összejöttök. Nem kell belőle olyan nagy ügyet csinálni. Első randi arra való, hogy találkoztok, beszélgettek, kicsit megismeritek egymást, és eldöntitek lesz-e folytatás :) Ja, és pénzt vigyél. Ha pasi vagy azért, hogy egy italra azért meghívd a lányt, ha csaj vagy meg azért hogy azért legyen nálad :)
2016. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!