Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet felettébb bonyolult. Több mint három éve vagyok együtt egy lánnyal, akivel nem is volt semmi problémánk.

Azonban egyszer nagyon megbántott és valahogy teljesen "elhidegültem" tőle. Szünetet akart, hogy másokat is "megismerhessen". Nyilván az ágyban, mert egy barátnője azt mondta, hogy ő úgy érzi, hogy túl kevés férfivel volt és ezt nagyon hiányolja. De nem volt semmi, meggondolta magát és utána bocsánatot kért, és azt mondta, hogy csak én kellek neki. Előtte csak ő volt a fontos nekem, másra rá se néztem. Azonban már nem tudom úgy szeretni mint előtte. Már nincs bennem az a "tűz".

Eddig egyszerűnek tűnhet, azonban ott a baj, hogy félárva, és senki nem érti meg. Mindig azt mondja, hogy én vagyok a mindene, mert én vagyok az egyedüli, aki igazán szereti. (És ez sajnos tényleg így van .)


Most mégis mit csináljak? Hallgassak a szívemre és keressek mást, vagy maradjak vele, mert senki más nincs neki?

Kérlek segítsetek.



2016. jún. 11. 00:23
 1/5 RRR ***** válasza:

nézd ,szánalomból valakivel együtt maradni az butaság.....szenvedés lenne


egy életed van és azt boldogságban kellene eltölteni...


keress mást.....ő is fog találni, hidd el

2016. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Nem szereted,kiábrándultál belőle (okkal),mivel ilyet,hogy tartsunk szünetet dolog,nem egy határozott jellemű emberre vall.Sajnálni nem kell,majd talál mást.
2016. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Tanulja meg, hogy egy ember nem játékszer, amit elővesz, ha úgy gondolja. Normális kapcsolatban nincs szünet.
2016. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy szíved van. Más ezen nem dilemmázna.

Ami elmúlt az elmúlt...

2016. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én inkább nagyra becsülöm a lányt, hogy elmondta neked. Épp hogy ez bizonyítja jellemességét. Manapság már nagyon ritka, hogy az emberek őszinték legyenek a másikhoz. Semmit nem tett ellened. Akár titokban is tarthatta volna a barátnője tanácsát, és kipróbált volna mást. De őszintén elmondta neked az igazságot! Szerintem nem ezért hidegültél el tőle. Lehet, hogy épp Te akarsz mást is kipróbálni? Nincs ebben semmi, de ne áltasd magad, és főleg ne a lány őszinteségét okold azért, ha a szakítás mellett döntesz. Elhiszem, hogy rosszul esett, amit mondott, de szerintem te is megbántottad már. És ez még sokszor így lesz az életben.Az igaz szeretet felülemelkedik a megbántásokon.Nagyon sok mindent kibír. Csak kitartás kell és türelem.

Azt írod, hogy nálad senki nem szereti jobban. Akkor nem értem, hogy mi a gondod. Én még egy esélyt biztosan adnék ennek a kapcsolatnak. Legyél hozzá te is őszinte, és mondd el neki, hogy mi van. Mondd el neki, hogy fáj ez neked, és keressetek megoldást. Ha nem megy, persze nem kell erőltetni. De egy őszinte beszélgetést mindenképpen megérdemel Ő is. Ha tényleg úgy szereted, ahogy mondod....

2016. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!