Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Küzdjek még érte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Küzdjek még érte, vagy törödjek bele, hogy nincs.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal fb-on pár hónapja. Nagyon aranyos, elbűvölő személyiség és beleszerettem. A probléma az ő nem akar semmit. Úgy érzem, akkora bennem az üresség, hogyha arra gondolok nincs többé, hogy már fáj. Mit tegyek? Mit tehetek? A lány külsőre teljesen átlagos, mint ahogy én is, de ez nem is fontos számomra.

2016. jún. 11. 20:59
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Ha ő nem akar semmit, akkor nincs mit tenni, hagyd a fenébe te is.
2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar semmit, akkor értsd meg és lépj tovább.
2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is, de én küzdök a lányért amíg bírom.
2016. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azthiszem erre megfelelő választ nem fog adni senkisem. Egy kívülállónak, könnyű legyintenie, felejsd el lépj tovább, mintha csak igymenne. Akinél így, működik annál biztos nem voltak őszinték az érzések soha. Másrészt, harcolni küzdeni olyanért szoktunk aki megérdemli. Aki szintén megtenné értünk. Igazából nem tudom mi a hellyes.
2016. jún. 11. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan utat válassz,amiben nm teszed magadat tönkre!
2016. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!