Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy engedjem őt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem őt el?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit szeretek, ő sem teljesen közömbös felém, de hosszú ideje foglalt és tudom, hogy nem lehet az egészből semmi. Tudom, hogy szereti azt a nőt, nem is akarom szétválasztani őket, sose akartam. Tudomásul vettem, hogy le kell mondanom róla, csak azt nem tudom hogyan. Mit tegyek? Valaki segítsen! 23l

2016. jún. 13. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedj másokkal, vagy vallj szerelmet...a helyedben csak akkor mondanék le, ha a csávó tuti nem akar tőlem semmit.
2016. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de hogy érted hogy nem közömbös feléd,de régóta kapcsolatban van és úgy sem lehet semmi? Lehet nem ártana egy beszélgetés,hogy tisztázzátok a dolgokat és ha nemet mond akkor tudomásul veszed és lehet könnyebb is lesz túllépni rajta.
2016. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam ismerkedni, de nem segít.

Nemrég bevallhattam volna neki, de nem ment.Nem is nagyon lesz lehetőségem már. Ismerem a párját is, gyerekük is van, nem akarok belerondítani

2016. jún. 13. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

e-mailben is bevallhatod, írásban könnyebb.

nem rondítasz ezzel bele, örök életedre bánni fogod, ha nem mondod el neki, mit érzel, akkor is, ha nem lesz ebből kapcsolat, ha meg összejöttök, akkor sem rondítottál bele, mert 2 emberen áll a vásár, ha téged szeret, az a kapcsolatáról sok mindent elmond. cselekedj, és ne add fel!

2016. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

egy kapcsolatba belerondítani nem szép dolog, pláne, ha még gyerekük is van. persze kettőn áll a vásár, de azért akkor sem biztos, hogy érdemes. ráadásul, ha te el tudod venni a párjától, akkor később lehet, hogy téged is ugyanúgy otthagy, szóval eleve nem biztos, hogy megéri.


a vallomás viszont segíthet könnyíteni a lelkeden. szerintem mondd el neki, ahogy azt is, hogy emiatt többé (vagy legalábbis jó darabig) nem akarsz találkozni vele, mert nehéz feldolgoznod a helyzetet. aztán ne keresd, ne tartsd vele a kapcsolatot, ne kövesd a FB-n. ismerkedj másokal, koncentrálj más dolgokra, keress új ismerősöket helyette, csinálj mindenféle programokat, válassz új hobbikkal, stb. egy ideig nagyon vacak lesz, de ha nem lépsz, akkor is. ha sikerül más szenvedélyt, időtöltést és vonzalmat találnod, akkor egy idő után kihevered és talán még a barátság is visszaállhat köztetek.

2016. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"ő sem teljesen közömbös felém", én is így gondolkodtam nemrég 2 férfi kollégámról, aztán kiderült, hogy tévedtem... Nem nevettek ki, nem volt gúnyolódás, burkoltan kérdeztem rá, hogy ne úgy tűnjön, én vagyok szerelmes. szóval lehet, csak beképzeled őt.
2016. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es nagyon jól írta! Ird meg neki az érzéseit, akár álfacen,ahogy könnyebb. Valld be neki mit érzel és megkönnyebbülsz. Ha nem téged belenyugodhatsz h te megprobáltad. Sok szerencsét! :)
2016. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írj nekem :)

Én is el szeretnék felejteni egy lányt...de most komolyan :)

2016. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hàt szerintem hagyd...

Szerintem gâz..mégha nem is jò a kapcsolatuk akk is együtt vannak és ott a gyerek is...

29 N

2016. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!