Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy osztálytársnőmnek, hogy le szeretném nyalni a talpait? Boruljak le és könyörögjek neki?

Figyelt kérdés
Gyönyörű lány, én meg kb esélytelen vagyok nála de talán ha ezt még megengedné Nem bírom ki ha nem tehetem meg de biztos hogy hülyének fog nézni és ki fog nevetni. De lécszi ne trollkodjátok szét a kérdést, úgyis csak törlik a troll hozzászólásokat csak addig se akarnak válaszolni a normálisak. Köszi!

2016. jún. 15. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Könyörgéssel csak szánalmas leszel. Inkább csak teremtsd meg a környezetet, lehetőleg legyen "rákényszerülve" talpmosásra. Avagy kérd meg hogy mossa már meg.


Aztán csak kezdd el!

2016. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
73%
Elég erőtlen próbálkozás. De azért jót röhögtem :D. Majd legközelebb valami jobbal rukkolj elő :D
2016. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd hazáig, vidd az iskolatáskáját, hívd meg egy fagyira addig, és legalább beszélgess vele egy kicsit előtte, hogy kiderítsd, egyáltalán vevő lenne-e az ilyenekre...
2016. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Röhögtesd ki magad csak nyugodtan, hajrá . Udvarlás semmi, one nuku, durr bele a közepébe had szóljon, nem szexet akarok , hanem talpat nyalni :D
2016. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1 de hogy lehet valaki rákényszerülve a talpmosásra?
2016. jún. 15. 08:52
 6/27 A kérdező kommentje:
3 4 de udvarlásra szóba se állna velem
2016. jún. 15. 08:53
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál arra mi van akkor ha csupa gomba a lába ?
2016. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is "udvarlásra" gondoltam, főleg ha nincs is rá olyan erős vágyad, hogy össze is jöjjetek. "Csak" hazakísérést írtam. Ajánld fel, hogy viszed a cuccait, és mondd neki, hogy tényleg csak ennyit, és örülsz a kiszolgálhatod. Használd a "kiszolgálni" szót, és figyeld, hogy felcsillan-e a szeme. Hazafelé úton ejtsd valahogy szerét, hogy pld kezet csókolj neki. Ha tetszik neki a dolog, félig tréfásan ajánld fel, hogy akár szívesen csókolnád a lábait is. Ha eddig vevő volt rá, (de csak akkor!) akár már (félig-meddig viccből) könyöröghetsz is, hogy ezt sokkal "odaadóbban és szolgálatkészebben" folytathasd nála otthon ezt a "csókolgatást". VISZONT FONTOS: Ha idáig el se juttok, mert leállítja a dolgot, akkor ne erőltesd, akármennyire elkap az ihlet, mert akkor tényleg csak hülyét csinálsz magadból. De ki tudja, ha idáig mégis eljuttok, könnyen meglehet hogy poénból is belemegy. Ígérj meg neki bármit, hogy megengedje, és hogy ez persze mind maradjon köztetek.

Ha megengedi, hogy hazáig kísérd, és bejutottál a lakásba is, akkor zöld lámpád van.

2016. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
A leendő főnököd talpát nyald, neki meg a punciját!
2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

7 láttam a lábát mert feltette a padra mezítláb

gyönyörű és egészséges nem gombás XD

2016. jún. 15. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!