Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lép semmit, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép semmit, akinek tetszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kollégáról van szó, mindkettőnknek van párja, de én úgy érzem ettől függetlenül egyikünk se boldog a mostani párjával, és mi együtt megpróbálhatnánk, mert iszonyúan bejövünk egymásnak, már több, mint egy éve. Őt a felesége madzagon rángatja, hülyét csinál belőle, háziszolgának használja, ahogy engem is az én párom. Én már hazaköltöztem a szüleimhez, amíg nem találok albérletet, de sajnos én sem szakítottam még teljesen a párommal, csak olyan imígy-amúgy. (ez lehet, hogy gond) Ennek ellenére nem mer lépni, illetve nem meri felém kimondani a teljesen nyilvánvalót. (én lány vagyok 26 éves, ő férfi, 36) Mi a véleményetek?
2016. jún. 15. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mert nős és vannak elvei? Mert rendbe akarja tenni a házasságát?


Azért, mert te nem tudod megoldani a saját magánéleti gondjaidat, nem jelenti, hogy más sem képes rá. Felnőtt ember nem imígy-amúgy éli az életét. Miért lenne ez vonzó bárki számára?

2016. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember nem imígy-amúgy éli az életét.--> úgy érzed te tökéletesen tudsz dönteni minden helyzetben?
2016. jún. 15. 10:14
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert nős és vannak elvei? Mert rendbe akarja tenni a házasságát? --> hát hogyne, azért nyomul rám folyamatosan
2016. jún. 15. 10:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy megdugna, nem jelenti, hogy jelentesz neki annyit, hogy otthagyja a feleségét.


2. Igen, én amikor elváltam, elváltam. Reggel 8kor megbeszéltük, délután 2kor jött az autó, amibe bepakoltattam, este már nem aludtam ott. A papírmunka időbe telt, de ennyi volt.


Igen, szerintem aki felnőtt, az tudja, mit akar, és tesz érte. Aki meg panaszkodik és mások családi életét teszi tönkre, az nem felnőtt, szimplán érzelmileg instabil és rosszindulatú. És ezt ő is látja, nem csak a tested.

2016. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az első csak segíteni akart. Valószínűleg szereti annyira a feleségét, hogy nem csalja meg veled, vagy hagyja ott érted miközben nem is tudom milyen lehet a kapcsolat köztetek. Vonzónak találhat, de nem véletlen van még mindig együtt a feleségével. Egyébként: "azért nyomul rám folyamatosan" és "miért nem mer lépni?".

Nem igazán értelek.

Beszélgess vele, te is meghívhatod egy kávéra.

2016. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"iszonyúan bejövünk egymásnak"


Édeskevés egy váláshoz. CSaxólok.


A pasinak az lenne a tutiság, ha a felesége is megmaradna, meg téged is dughatna közben. Az, h te válsz, nem válsz, őt nem érdekli, ő nem fog válni, de szeretőnek azért jó lennél. 1-2 egészségügyi ürítésre.


Arra gondoltál már, h esetleg nem akar munkahelyi bonyodalmakat, h mindkettőtöket kirúgják, ha nekiálltok szappanoperázni, balhézni, szerelmi jelenetezni?


Amúgy ha meg akarná próbálni veled, már tett volna lépéseket. Szóval szerintem hűtsd le magad magad így első körben, mert lehet, h közel se jössz be annyira, mint gondolod.

2016. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tisztára mint a gimiben. "Rám nézett, tuti szerelmes belém"... azt hittem, ezt kinövi az ember egy idő után.
2016. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Rengeteg nős férfi van, akik ególegyezgetésre használják a nőket, de nem jutnak el addig, hogy ténylegesen lépjenek (még addig sem, hogy megcsalják az asszonyt, nemhogy addig, hogy felbontsák a házasságukat!).

Nézd, elvileg felnőtt ember vagy, tisztában kellene lenned azzal, hogy más vonzódni valakihez, és más a hétköznapokban együtt élni vele. Ez olyan, mint amikor az állatkertben megsimogatom a kisoroszlánt, mert "de cuki", de haza semmiképpen nem vinném.

2016. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
értem
2016. jún. 15. 10:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Most akkor nyomul rád vagy nem mer lépni?
2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!