Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok és nők véleményére lennék kíváncsi, hogy miben kellene fejlődniük a magyar férfiaknak, a külföldi pasikhoz képest?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani azt, hogy a külföldiek másak, jobbak, érdekesebbek. Mi lehet ennek az oka? Miben kellene változtatásra való hajlamot tanúsítani?


Nyilvánvalóan ez nem vonatkozik mindenkire, de érdekelnének a tapasztalatok, vélemények.



2016. máj. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy,hogy a külföldi alatt melyik nemzetiségre célzol.
2016. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Udvariasságban például sok magyar férfinek nem ártana. Azért amikor majd félrelök hogy előbb nyomuljon be az ajtón az elég gáz.
2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Én kb tök más vagyok a magyar pasikhoz képest mégis magyar vagyok...

Pld tudok k jó kirándulásokat csinálni, nem feltétlenül a lábam közötti 3. lábbal akarom a lány pisilőjét vakarni, tehát nem is a szex mozgat... aztán olyan csajokat szeretem akivel szakmai dolgokról is lehet dumálni :(

2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

3. vagyok, egyébként konzervatív lélek vagyok, szeretem a régi bevált dolgokat, ami jó azt megtartom, nem cserélem le mert 1000 éves... (mindenbe!)

23F

2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Semmiben. Ezt nem lehet így általánosítani. A jó tulajdonságok nem nemzetiségfüggőek. És most jöhetnek a sztereotípiák: legyél udvarias, kedves, figyelmes, türelmes és jó humorú.
2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

mentalitás, gondolkodás, anyagi háttér


és ez nem csak a pasikra igaz.

2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

# 1/6

Nyugat Európa, skandináv országok, példának okáért.

2016. máj. 9. 21:26
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ milyen országról beszélünk.

De szerintem abban kéne fejlődniük, hogy a nőket egyenlőnek tartsák végre. Hogy ha egy nő felvet egy ilyen problémát, akkor ne az legyen a válasz, hogy h*lye femináci, biztos farokhiányod van, és ne az legyen a természetes, hogy nőként főzzél-mossál-takarítsál-neveld a gyereket-hozd a sört és térdelj le...

2016. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Kollektíven úgy gondolom, hogy a magyarországi férfiak nagy részéből hiányzik az egészséges önbizalom és az önkritika (megdöbbentő módon a kettő egyensúlya nem olyan egyértelműen fontos mindenki számára, pedig egyik a másik nélkül megalapozatlan és túlzó lesz).


Azt, hogy a külföldiek mások, jobbak, érdekesebbek, azt nem tudom alátámasztani, nincs elég nagy tapasztalatom a kérdésben, de nyilvánvalóan ami más, mint a megszokott, egzotikus, különleges, az mindenképpen érdekesebb lesz és rövid távon jobbnak is fog tűnni. Nyilván a szocializáció különbségei van, hogy egyes esetekben pozitívan mutatkoznak meg (pl a skandináv férfiak sokkal liberálisabbak és közel sem ennyire szexisták, mint amit kicsiny országunkban tapasztalunk), de ez kérdés, hogy mennyire harmonizál megfelelően az adott érdeklődő nővel. Ha mondjuk én egy olyan típusú nő lennék, aki mélységesen egyetért a hagyományos nemi szerepekkel és teljesen normálisnak tartanám, hogy kiszolgálom a párom, míg ő semmit nem tesz értem, akkor lehet, hogy egy skandináv pasassal nem jönnék ki jól. Ez csak egy nagyon sarkított példa, de azért alapvetően szerintem érthetően ábrázolja a véleményem a kérdésben, miszerint embertől függő a dolog, általánosságban azért elég nehéz egy univerzális véleményt formálni.

2016. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

#2

Na, udvariasságban sok magyar nőnek se ártana fejlődni.

2016. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!