Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/férfiak véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/férfiak véleményére lennék kíváncsi elsősorban. Mit vártok el egy nőtől a kapcsolatban? Szerintetek mit "kell" adnia a kapcsolatba hogy az jól működjön? Kinek mi a tapasztalata egyéni véleménye?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeressen,megbecsüljön,támogasson.
2015. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem... tiszteletet. Amikor egy nő mindig balhézik, hogy neki legyen igaza, az mindennél elviselhetetlenebb. Meg amikor állandóan leszólja a párja ötleteit, gondolatait, mert csak NEKI lehet igaza, csak úgy van jól és különben is... na kb ez NE LEGYEN. Meg valamilyen szinten szexuális nyíltságot szerintem. De ez mindenkinél más.


24/F

2015. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éreztesse, hogy szeret, és fontos vagyok neki. Legyen tisztába vele, hogy egy kapcsolat kompromisszumokkal jár! Ne balhézzon minden apró kis semmiségen, mint pl. nem hajtottam le a WC ülőkét... és szeressen szexelni! :) Nagyon kiábrándító tud lenni, ha egy átlagos(nem egy hosszú fárasztó) napon, azt mondja, hogy most nincs kedve...

22/F

2015. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is nincs olyan, hogy "kell". (Az régen rossz, ha így gondolod.) ÖNMAGÁT hozza a kapcsolatba és fontos, hogy legyen FELNŐTT GONDOLKODÁSA. SZERESSEN ÉLNI. Minden más majd menet közben kialakul. 30F
2015. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretet?
2015. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy önmagamért szeressen, fogadjon el a rosszabb napjaimon is , támogasson, ha arra van szükségem, kb. ennyi.
2015. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönös őszinte viselkedést. Csak amit én is adok.
2015. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!