Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ennyire kellek neki miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire kellek neki miért nem lépett eddig?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül megismertem egy pasit még iszonyatosan rég egy játékban. Velem egy idős és szinte még gyerek voltunk mikor összeismerkedtünk. Elég hamar egy hullámhosszra kerültünk nagyon jól elbeszélgettünk azthiszem belezúgtam ha lehet ilyet mondani amúgy találkozás nélkül. Látszott rajta hogy ő is kedvel engem,de messze laktunk egymástól nem tudtunk találkozni valószínűleg ezért nem is közeledett ilyen módon én meg nem tudtam biztosra hogy több vagyok-e neki mint egy barát de vártam rá. Kb 3 év után megismertem valakit és összejöttem vele mert belefáradtam a várakozásba. Ekkor látszott rajta hogy picit megváltozott, de a kapcsolatnak hamar vége lett minden visszaállt a régire. 2 évre rá megint összejöttem valakivel akkor is megváltozott picit. Ez hosszabb kapcsolat volt három évig tartott és ez alatt folyton azt hallottam közös ismerősöktől hogy azt mondogatja imádni való vagyok meg aranyos kár hogy van barátom. Én nagyon kedvelem, de nem hagyhattam hogy elrohanjon mellettem az élet úgy hogy örökké rá várok. Volt még pár üresjárat pár kapcsolat az életemben azóta felnőttek lettünk és még mindig ugyanaz a nóta. Akar engem nálam édesebb lányt nem ismer de milyen kár hogy barátom van. Én meg csak tépem a hajam hogyha kellek neki miért nem lépett mikor nem volt senkim. Az időre nem lehet fogni nem szakítás után két nappal jöttem össze mással lett volna ideje. Valaki valami tipp?

25/L


2016. jún. 16. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem kellhetsz neki,ha nem lép...vagy ha meg annyira töketlen hozzá,akkor így járt.
2016. jún. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hasonló szituban vagyok, bár csak fél éve...

mindenképp önts tiszta vizet a pohárba, vázold, h. te beleszerettél, és nem fogsz rá ítéletnapig várni, ha akar téged cselekedjen... amennyiben nem lép, szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert csak a barátja nyilván nem tudsz lenni, hiszen szereted... és neki az évek alatt szerinted egyáltalán nem volt kapcsolata? mert ez fura az ő korában.a távolságra nem érdemes fogni, én külföldön vagyok, ő Magyarországon, megoldható lenne, ha akarnánk talizni, de az "enyém" is töketlen és mulya sajnos.

2016. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolta, hogy ő is tetszik neked.
2016. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!