Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfikörben népszerű vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfikörben népszerű vagyok a munkahelyemen, mégsem kellek soha a kiszemeltemnek. Ez miért van? N/22

Figyelt kérdés

Munkahelyemen, mint nő, népszerű vagyok a férfiak körében. Gyakran dolgozik itt egy helyes, jókiállású, szelíd, normálisnak tűnő srác, akire felfigyeltem. Abszolút az esetem. Sajnos ő pont nem foglalkozik velem. Amikor megkörnyékeztem egyszer-kétszer, udvarias, kedves volt, de nem mutatott olyasfajta érdeklődést, mint szerettem volna. Mintha nem jönnék be neki.

Megtudtam, barátnője van.

Nem ez az első alkalom, hogy bár sok figyelmet kapok, de aki az én figyelmemet felkelti, annak nem kellek, foglalt. Arra gondoltam, a külsőm miatt járok így. Mármint láttam képet a barátnőtjéről, vékony lány, helyeske arca van. Magas is, majdnem akkora mint a srác, ő pedig közel 190.

De ugyanakkor, férfikollégáim visszajelzése alapján, magam is jóval átlag fölötti vagyok, szóval Elvileg nem lehet a külsőm miatt. Talán egyszerűen csak peches vagyok.

Nagyon szeretném ha ez a srác érdeklődne irántam, de inkább meg se próbálok nyomulni rá, láthatóan nem kellenék neki. :(


2016. jún. 15. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válassz a kérőid közül, ő már foglalt, ezt meg kell hogy értsd. Teneked se lenne jó, ha más áskálódna ellened, és életed szerelmét csapná le a kezedről, nem így gondolod?
2016. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden naiv, fiatal lány népszerű, mindig és mindenhol. Úgy tűnik neked inkább az önértékeléseddel van a baj, vigyázz, hogy ezt ne használják ki. Ez nem pech, ezek a te választásaid. És ezen lehet változtatni, de nem a szerencse fogja megtenni, hanem te.
2016. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megtetszett egy foglalt pasi, de neki már barátnője. Remélem nem azt várod hogy hagy csapot papot és a karjaidba ugrik...Válassz olyat aki nem foglalt!
2016. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

A szokásos lesz: túl magas léc-elleni tablettából 2*1db evés előtt, a magasan hordott orr ellen nyakmerevítő hordása javallott 10 napig, illetve egy szemészhez is el kéne menni, mivel a normális férfiak színét láthatóan összetéveszti a lúzer-szín árnyalataival.

2 hét múlva jöjjön vissza felülvizsgálatra.

2016. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán elég csak a küllem a hódításhoz. Ráadásul barátnője van...
2016. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha szereti két ember egymást egy kapcsolatban akkor nem érdekli, hogy a kollegina csajszi mennyire dögös vagy sem. Ennyi. Legyen benned annyi hogy nem más pasija kell.

szerezz magadnak! Tisztelem a pasit nagyon szerencsés a barátnője. Bár nem panasz mi is így vagyunk a párommal. Nekem is tesz8ik a szépet a srácok a munkahelyen, de az kit izgat mikor imádom a párom.

2016. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!