Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 év korkülönbség belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség belefér?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a srác 25, apa az aki inkább ellenzi és nem is nagyon szeretne engedni vele, indoklás hogy "hányan becsaptak már, 30,40..évesekkel haverkodsz,egyre feljebb viszed azt a határt...miért nem korodbelit keresel stb?"

De 20 éves haverral sem akar elengedni kicsit kiülni beszélgetni aki ovi óta jó barát mert van barátnője "mit kavarom itt ..."(baráti társaságba lennénk)

Barátnőmmel nem engedtek ki mert hát " csak akkor keres ha kell valami... "

Exem is 24 éves,2 évig együtt voltunk....


2016. jún. 16. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten sok, én most vagyok 24, de ha mondjuk 18 éves lenne a barátnőm nem tartanám soknak a korkülönbséget. Ismerek ennél nagyobb korkülönbséggel rendelkező párokat is. Nekem rendszeresen 4-5 évvel fiatalabb csajok jutottak egy időben. De volt már 6-7 évvel fiatalabb csajjal is dolgom. Csak neten ilyen válogatósak a ribbanckák :D
2016. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszi neki mindig mindenben igaza van én elhiszem a féltést,meg azt hogy több belátása van már,s tapasztalata, viszont szerintem megvan az atyai szigornak is a határa. Valamennyi bizalmat belém kellene fektetnie,-megelőlegezni. Ha akarunk mindenben találunk úgy is kivetni valót,hisz csak abba nem lehet belekötni amibe nem szeretnénk.
2016. jún. 16. 21:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már belefér...

De tényleg nem a 30-40 évesekkel kellene haverkodnod,mert..........mégis mi erre a motivációd?

2016. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Simán. Ismerek olyant, hogy 17/23 volt és már több évtizede boldog házasok.
2016. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!