Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nélkülem megy bulizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy bulizni a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos távkapcsolatban élünk. Szülinapi partit rendez. (házibuli)és hát nem tudok ott lenni. Mondtam biztosan sok szép lányt meghívtál.Azt mondta igen, de csak a barátainak. Már a szakításon gondolkodom. Szerintetek ez normális?

2016. jún. 18. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tehat azert, mert te nem tudsz ott lenni, inkabb menjen el otthonrol a sajat (vagy csak altala szervezett) bulijarol?


Tegy neki egy szivesseget es szabaditsd meg magadtol! Szerinted, naponta hany lany keresztezi az utjat? Ha ezt nem tudod kezelni es bizni benne, akkor a tavkapcsolatot nem nektek talaltak ki!

2016. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De félek, hogy meg fog csalni..
2016. jún. 18. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratomnak ma van a szulinapja. Jelenleg tobb mint 1800 kmre vagyunk egymastol es biztos vagyok benne hogy fog inni meg jol fogja erezni magat, de hogy ezert szakitsak az pont nem jutott eszembe :'D.
2016. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyerekes vagy...teljesen normális ha a párja nélkül megy az ember bulizni, sőt...kell is az ilyen. Ha megcsal akkor nem szeret, ha nem szeret akkor meg mit akarsz tőle? Ez ilyen egyszerű.
2016. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, hány éves vagy? Remélem még 20 se, mert iszonyat gyerekes vagy!


Ennyire kishitű, önbizalom hiányos vagy, ráadásul bizalmatlan a pároddal szemben? Mire fel vagy féltékeny?


Én 3 éve vagyok távkapcsiban a párommal, de soha nem voltunk ilyen gyerekesek és féltékenyek mint te, főleg, amilyen jelenetet te itt most rendezel, hogy most mi sajnáljunk téged és adjunk neked igazat.


BÍZZ a párodban! Ha ennyire nehezedre esik, akkor szerintem is szakítsatok és addig ne is legyen kapcsolatod, míg magadat nem teszed rendbe. Egyébként ez a problémád egy közeledben lévő srácnál is meg fog maradni, ha most szakítotok és lesz egy srác, aki a közeledben fog lakni, mivel itt a hiba egyedül BENNED VAN!


Olvass sok önfejlesztő, önismereti, pszichológiai könyveket, tuningold fel az önbizalmadat.

2016. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Úristen
2016. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez cseppet sem normális, de mivel felismerted, hogy valami baj van, nem hülyézlek le.
2016. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem normalis. Ha ennyire bizalmatlan vagy, lehet, hogy tenyleg a szakitas lenne a megoldas.


Am ne aggodj ennyire. Ha meg akar csalni, barmikor maskor is megteheti.

2016. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, hogy találjon egy fejben érettebb nőt magának, mert te kb egy tinilány szintjén vagy. Szóval hagyd ott szerencsétlent, mindkettőtöknek jobb lesz.
2016. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!