Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a női párom bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a női párom bulizni nélkülem?

Figyelt kérdés

Céges farsangi bálba akar a párom menni nélkülem

Pár hónapja van a gyárban nem is ismeri nagyon az ott dolgozókat számomra meg vad idegenek

És velük akar szórakozni nélkülem?


2016. jan. 27. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Pont azért megy, mert ismerkedni szeretne. Elég nehéz egy új munkában jól kijönni a többiekkel. A helyében én sem vinném a páromat, mert úgy sokkal nehezebb beszélgetni másokkal. Plusz a többiek azt gondolhatják, hogy nélküled egy lépést sem tesz.

Nincs ebben semmi rossz. Miért nem bízol meg benne?

2016. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
A baratnodnek mar pasizni sem szabad.. milyen vilag ez
2016. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ennek természetesenek kellene lennie. Egy kapcsolaton belül is meg kell hagyni egymás privát szféráját.

Miért ne mehetne ismerkedni a munkatársaival?

2016. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne? Ha összeismerkedik a munkatársaival, lehet kellemesebben fognak telni a munkanapjai, ez miért is olyan szornyű dolog?


Céges bulikra amúgz sem szokás általában "külsőst" hívni, sok helyen nem is szabad.


Miért is vagy vele ha képtelen vagy megbízni benne? Tök természetes, hogy nélküled is vannak programjai.

2016. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem bízom a páromban

Csak mikor összekerültünk Ő mondta állandóan hogy mindig mindent együtt csináljunk, mindenhova együtt mentünk

Most meg külön utakon akar járni?

2016. jan. 27. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
És? Mi van ha ezt akarja????? Felnőtt párkapcsolatokban van a kérdés, de gyerek vagy.
2016. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: nem tudom, akkor miért mondta, de az biztos, hogy nem jó "összenőni". Ha egyébként jó a kapcsolatotok, nyitottak és őszinték vagytok egymással, szerintem nincs miért aggódnod.
2016. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet egyáltalán céges bulira valakit vinni, aki nem ott dolgozik?

Nálunk soha nem lehetett. Eleve olyankor ingyen főznek a dolgozóknak, nem sok helyen látnak vendégül olyanokat, akik nem dolgoznak ott. Ennyi erővel az összes dolgozó hozhatná a partnerét, a gyerekeit, stb.

2016. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hehe, az én exem pont egy ilyen céges bulin (szintén gyárban dolgozott) "csalt meg", csak az karácsonyi buli volt.

bepiált aztán csókolózott egy nála 8 évvel idősebb férfival, mikor kiderült (az egyik munkatársa írt rám fészen, nem ismertem de minden reggel látott mikor vittem kocsival dolgozni az excsajomat, így tudta hogy a hátam mögött kavar azzal a férfival) még aznap mikor jött haza a melóból már össze volt készítve a motyója az ajtó elé.

na mind1 persze ez nem törvényszerű, hogy veled is megtörténik ugyan ez, én csak elmeséltem a saját sztorimat az ilyen "céges buliról".

2016. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezed.Szivem,miért nem akarod,hogy menjek.Én szívesen elkísérlek.Mondjuk az egyik ok,hogy ez egy munkahelyi buli,ahova csak a munkatársak hivatalosak.Ha külön nem jelzik,sok helyen nem szokás az oldalbordát is vinni.
2016. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!