Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik h a higgadt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik h a higgadt, nem nyomuló nöi magatartas tart ebren egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az az erzesem h a baratom azert keres mert sose nyomulok , talalka utan megvarom ö irjon, es kivancsi hanyadan all velem stb

Az az erzesem h ha nyiltan kimutatnam h fontos nekem es probaltam volna összejönni vele melyebb szinten mar reg vege lett volna a kapcsolatnak ....

Ez az elöerzetem.

Igy mindig vadasznia kell , de tenyleg bizonytalan vagyok a kapcsolatban .

Ti nézetetek érdekelne



2016. jún. 18. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig adod azt a kislányt, akiért vadászni kell, és te nem mutatsz semmit azért, hogy könnyíts a helyzeten, előbb vagy utóbb de ezt a játszmázást meg fogja unni a pasi és otthagy a fenébe téged.


"Az az erzesem h ha nyiltan kimutatnam h fontos nekem es probaltam volna összejönni vele melyebb szinten mar reg vege lett volna a kapcsolatnak"

Nagyon rosszul gondolod kislány. Ha már egy ideje együtt vagytok, akkor ideje lenne már nyíltnak és őszintének lenni és nem játszmákba bocsátkozni.


Te miért nem keresed? Félsz? Azt hiszed, hogy attól hogy őt keresed és érdeklődsz iránta elriasztod magad mellől? Épp ellenkezőleg. Látja, hogy érdemesnek tartod őt arra, hogy jó legyen a kapcsolatotok.


A kapcsolat csak úgy működik, ha MIND A KÉT FÉL TESZ ÉRTE!

Egyenlőre még csak ő tesz érte, te meg semmit.

2016. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kisse link es több vasat tart a tuzben. Ez egy. Kettö meg h eszrevettem h szereti ha megvarom amig ö jelentkezik, mert akkor mikor ö ir akkor nagyon akar talalkozni ha en irok akkor pont idöt kell csinaljon es lehet csak masnap er ra.

Beajanl mindent de igazibol nem tudom h ha igent mondanek dolgokra mi lenne belöle mindezek fenyeben.

Szeret velem lenni de szeret iranyitani is es ha kiadnam magam lenézne , bevett var lennek teljesen unalmas

2016. jún. 18. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Mennyivel egyszerűbb az én kapcsolatom, ahol szimplán csak őszinték tudunk lenni egymással játszmák nélkül.


Sajnállak kérdező, de nem biztos akkor, hogy egy ilyen személyre jövőt alapozhatsz.

2016. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kisse link es több vasat tart a tuzben. Ez egy. Kettö meg h eszrevettem h szereti ha megvarom amig ö jelentkezik, mert akkor mikor ö ir akkor nagyon akar talalkozni ha en irok akkor pont idöt kell csinaljon es lehet csak masnap er ra."

Szerintem ez pont, hogy a bevett vár jellemzője. Attól, hogy most kéznél vagy, nem jelenti azt, hogy ez egy hosszantartó és kiegyensúlyozott kapcsolat lesz (főleg így, hogy több vasat tarta a tűzben).

Félreértés ne essék, én a nyomulással sem értek egyet, de ettől még nem leszel izgalmas, hogy megvárod, míg leakasszon a szögről...

2016. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez a pasi szorakozik csak veled. Nem kellesz neki igazan.

N

2016. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyesmiből inkább az alacsony érdeklődési szintet érezném ki és ha ez nem változna elég gyorsan,akkor vagy taktikát váltanék ha elég jó csaj és kiprovokolnám egyértelmű igazságot,vagy továbbállnék ha nem annyira jó csaj.

ha csak szeretői viszony,akkor viszont ez az ideális.

nem zaklat,nem mászik,de ha ráírok akkor együttműködő.

2016. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szögre akasztott kabát alapesete.

Ha hív ott vagy. Kb ennyit jelentesz neki.

Jobb mint kézbe üríteni.

2016. jún. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!