Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért böki ez a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért böki ez a szerelem leginkább a férfiak csőrét?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok a párommal, aki 29 éves és két éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk. A párom nem magyar, most nyáron költözünk ki külföldre, mert ott jobb munkalehetőséget kapott. Múlt hétvégén barátnőméknél volt egy ilyen kis kertiparti, ahova minket is meghívtak. Barátnőm idősebb mint én 25 éves a párja pedig 31. A párjának több 34-35 körüli kollégája is ott volt, akikkel beszélgettünk (vagyis jobban mondva én beszélgettem, barátom nem tud olyan jól magyarul, és az akcentusa miatt nem igazán szeret idegenekkel beszélni) aztán otthon be is jelölt 2 férfi face-en. Mindkettő rám is írt egyik nap, és a kapcsolatomról kérdeztek, meg a barátomról. Én persze mondtam hogy mi nagyon megértjük egymást, szeretnénk majd családot is, csak legyen kint nekem is egy fix állásom, meg egy ház amit gyerekekre tudunk berendezni. Mondtam, hogy én fiatal anyuka szerettem volna mindig is lenni, úgyhogy 24-25 évesen szeretném az elsőt. Erre jött az a szöveg, hogy de ilyen fiatalon már ilyenekre gondolni, miért nem élek még, meg úgy is 10-15 év múlva megcsalom ezt a srácot, meg ő is el fog hagyni, meg hogy fiatalon miért kezdek komoly kapcsolatba ennyivel idősebb sráccal... És nem ez volt az első, hogy ilyen reakciókat kapok mióta tart ez a kapcsolatom.

2016. jún. 19. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen férfiakkal jobb, ha nem levelezgetsz!
2016. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert le akarnak feküdni veled. Ha csak elméletben is, de szinte sajnálják, hogy egy 22 éves lány egy tartós kapcsolatban "kallódik".
2016. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Várj. Jól értem, hogy azon rágódsz, hogy az életedben 1x látott, a vad idegennél éppen csak egy lépéssel beljebb lévő emberek mit gondolnak rólad, meg a kapcsolatodról, és úgy érzed, hogy magyarázattal tartozol nekik?


Figyelj, ha tényleg ez a szituáció, akkor ne vállalj még gyereket, mert valóban nem vagy rá érett. Egyébként meg a) ne foglalkozz velük, b) töröld őket a fenébe, mit akarsz tőlük, mit adhatnak ők neked, azon kívül, hogy tök ismeretlenül beleszólnak az életedbe, ahogy azt a szomszéd 80 éves nénik szokták...

2016. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hmmm! Jo csaj és nem tudom +bni. Azért probálkozok. Legalább egy numera összejöhetne. Második már nem is kellene talán.
2016. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
nem tűnnek szimpatikusnak ezek az írogatók de te is tipikusan az a csajszi lehetsz aki azért szed össze külföldi pasit mert nagyobbat lehet azzal villantani hogy mittudomén:"Fernandonak hívják a pasimat és nem Ferencnek"
2016. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, csillagom, hát nem egyértelmű...? Szívesen megdugtak volna, oszt' kész.
2016. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!