Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk/ferfiak a baratnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ferfiak a baratnotok miért szokott hisztizni?

Figyelt kérdés
Kort irjatok!:-D

2016. jún. 19. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerencsemre nem különösen hisztis, de azert van, amikor kinoz vele.


Peldaul, amikor sikeresen kerülöm a hazimunkat, amikor több napra elmegyek motorozni, amikor jelenleteben flörtölnek velem lanyok es mosolyogni merek vagy, amikor (pedig eleg ritkan) csavarok magamnak valami szep zöldet.


32

2016. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ezek miatt én is hisztiznék.:-D
2016. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amikor felhívom a barátaimat, hogy megyek boltba és megkérdezem tőlük, hogy kell-e valami vagy eljönnek-e (mert jó lenne beszélgetni velük közben). Vagy ha megkérdezem őket, hogy kell-e segíteni valamiben. Valahogy irigy egy picit pedig a baráti kapcsolatokat is ápolni kell és ez 1-2 hetente csak 1x fordul elő. Vagy ritkábban.
2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%

Amikor valami olyasmit mondok a haveroknak elotte, ami neki nem tetszik, ha reszegen megyek haza es utana nem hagyom beken, ha mas lanyokkal flortolok vagy ha belenezek az uzeneteibe.

22

2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Mert nő :D
2016. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Várj, először kinyomtatok 3D-s nyomtatóval egy szép nőt, hogy elmondhassam, van ilyenem. :D Amúgy eddigiek azért nyafogtak, amikor ott kellett hagynm őket épp, mert valami fontos dolgom akadt. ;)
2016. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Ha van kalapja azert, ha nincs kalapja azert. Ha elmegyek a boltba de nincs az a márkájú sampon amit kert es nem hozok, azon van kiakadna miert nem hoztam, igy mivel mossa meg a hajat. Ha hozok másik sampont akkor az a baja, hogy minek vettem meg, hisz annyit csak tudhatnek mar róla, hogy xy sampont használja csak. S ez a jéghegy csúcsa. De szerencsére nem soká vége. :)
2016. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
1-es, a zöld miatt én is hisztiztem eleinte, ma már inkább vele tartok 😃
2016. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

hát én lány vagyok, de amikért én eddig hisztiztem:

Egyszer találtam a barátom laptopján egy mappát amiben olyan videók képek voltak egy 14 éves lányról (ő akkor 21 volt), amiket chatszexelés közben mentett le. De ez nem azt mondom, hogy rendben van, de még elöttem volt, úgyhogy azt mondom, hogy nem szólhato érte semmit, a fő problémám inkább az volt, hogy hazudott, mert rákérdeztem, hogy rajtam kívül volt-e másik csaj akivel csinált ilyet és azt válaszolta, hogy nem.

Még arra vagyok kiakadva néha, hogy állandóan millió lány üzenget neki folyamatosan. Azon is ha esetleg rábukkanok valami kétértelmű hozzászolására (szivecskével és tűz jellel) egy lány ismerőse félmeztelen képe alatt.

Ezen kívül néha arra, hogy olyan napi 13-14 órát alszik és ezért nem lehet sehova se elmenni.

2016. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Azt még elfelejtettem, hogy azon is szoktam hisztizni, hogy reggel 7kor videókat szokott nézni hanggal és ezzel felébreszt mindig...

2016. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!