Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várni arra hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni arra hogy egy férfi elköteleződjön érzelmileg?

Figyelt kérdés
2hònapja talàlkozgatok egy pasival,ami csak kalandnak indult de ő az elejètől kezdve màskèpp àll a dologhoz, minden szabadidejèt velem akarja tölteni,honapokra előre programokat szervez,kedves,figyelmes, a szex is tökèletes.Eleinte èn kèrtem hogy ugymond sodrodjunk az àrral,ne gondolkodjunk arrol hogy mi lesz ebből.De ő egyre gyakrabban feszegette a témàt, hogy mire kell ő nekem ès mit erzek.Amikor egy gyenge pillanatomban megadtam magam ès elismertem hogy beleyzerettem viszont furán reagàlt.Miert mondom ezt amikor nem vagyok biztos benne ès ő nem tudja mèg kihelenteni mert ő a "magàban nem biztos"kategòriàba tartozik ès neki idő kell ehhez.Ez nagyon rosszul esett,ugy èreztem kiadtam magam akaratom ellenère kihuzta belőlem amivel en magam sem akartam tisztaban lenni.Utàna kiderült hogy nekem jelent többet,pedig vègig arra utaltak a jelek hogy ellenkezőleg,neki fontosabb... Sèrti a büszkesègem ès elszomorit amit mondott.Azt javasoltam hogy amig nem biztos magában addig inkàbb ne töltsünk annyi időt együtt,inkàbb korlatozzuk testi kapcsolatra.De ezt sem akarja sőt kifejezetten ellenzi,felhàboritja hogy ő nem jàtèkszer akit előhuzok ha szüksegem van rà,kevesebb időt nem akar velem tolteni esetleg mèg többet.Èn vagyok hülye vagy ez a helyzet tènyleg ellentmondàsos? Erzem hogy nagyon sokat jelentek neki de nem tudja kijelenteni hogy akar kapcsolatot ès szeret.Csak amnyit hogy erzelmek vannak es ragaszkodik hozzàm.Vàltozhat ez vagy jobb ha kilèpek ebből,nem tudom mit tegyek.

#férfi #nő #szerelem #kapcsolat #döntèskèptelensèg #èrzelmi vàlsàg
2016. jún. 20. 10:34
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha nagyon ráérsz és nem fogod siratni az üresjáratot akkor ha koppansz, akkor mindenképp.


Ha neked ennél értékesebb az idő, ami földi pályafutásként megadatott, akkor inkább keresném a boldogságot máshol.

2016. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Hát....én azt mondanám, h a pasi nem akar tőled semmit, a szexen kivül, ami igazából úgy látom, h a (szex)kapcsolatotok alapja.


Igencsak ellentmondásos a dolog, persze történhetett volna úgyis, h belédszeret ésatöbbi.


Ha meg akarod szerezni, nem a testedet kellene hozzá használnod.


26/F

2016. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mièrt nem fogadja el hogy csak szex legyen? Ez az ami ellentmondàsos szàmomra.Minden hętvègèt ès minden programot velem szeretne hallani sem akar arrol hogy csak szexre találkozzunk.Mert ő nem egy jàtèk akit előkapok amikor szüksegem van rà, ugy hogy nem tartozom elszàmolnivaloval..Nincs tisztaban vele szerintem hogy mit érez vagy racionàlisan valamièrt nem biztos a dolgàban.Hazudni pedig abszolut nem szeretne ezt tudom.Semmi màst.Ès nem akarom sürgetni de sèrti a büszkesègem.talán mert nem voltam mèg ilyen helyzetben.
2016. jún. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!