Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-as/40-es férfiak! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as/40-es férfiak! El tudnátok képzelni magatok mellett 20 év körüli lányt?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert 17 éves vagyok, és mindig is a 10-20 évvel idősebb pasik vonzottak leginkább, ilyen kapcsolatra vágyom (pár évvel később). Azonban mindig elbizonytalanodom, hogy - bár nekem nagyon imponál az érett férfiak tapasztalata -, egy 30-40 éves férfi vajon lát valami értéket egy fiatal, rutintalan lányban (a szépségen kívül)? Ha igen, mi lehet vonzó?

2016. júl. 12. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Bár 27 vagyok még "csak", azért válaszolok, hogy igen el tudnék képzelni. Nekem az kellene hozzá, hogy a hölgy érett gondolkodású legyen, esetleg családcentrikus, megértsük egymást. Talán benne lennem mindig kicsit a félsz, hogy egyszer majd félrelép, vagy nagyon megváltozik, mert azért a 20-as éveiben még rengeteget fejlődik az ember, sőt akkor fejlődik csak igazán. Engem mondjuk kicsit mindig vonzott az a gondolat, hogy valaki aki teljesen tapasztalatlan és esetleg nem volt senki más előttem, vele legyek, és akár leéljem az életem vele. De ez elég álomszerű :)
2016. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez az adott lánytól függ,a legtöbb 20 éves még nem alkalmas egy olyan komoly kapcsolatra amire egy érett férfi vágyna,de nyilván vannak kivételek és esetükben a kapcsolat is működhetne.
2016. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem maradna meg tartósan és elsősorban nem miattam.
2016. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Inkább alattam, de igen, el tudnám képzelni.
2016. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
én nemsoká 30 leszek és úgy vagyok vele hogy a nőm legyen minél fiatalabb...nem tudom miért..csak
2016. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy el tudják képzelni. Nézz körül ez most menő dolog. Szeretik, mert gyerek még nem kell nekik, bäsznak mint a nyulak és nincsenek lerongyolódva mint már sok korukbeli nő. Csajok is szeretik ezt imponáló dolog. Olyan mintha rögtön középikolába mennének az ovi után. Vagány. Kis szerencsével még az is megeshet, hogy soha nem kell dolgozniuk a 40-es pasi mellett, mert már akkorra mindene megvan és csak oda kell feküdni, akarom mondani költözni.
2016. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképp sem. Éretlenek, manipulálhatóak, elképesztően könnyen kísértésbe esnek, egyszóval ők még gyerekek.
2016. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Le lehet pontozni, nem pontgyűjtésre jöttem.
2016. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem merek ide írni, mert összetévesztenek veled, pedig volna trollkodnivalóm.

Igyekszem felqrni a nők agyát és akkor elmozdulok az 57%-ról :)

2016. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Én nem trollkodásból írtam, szimplán csak tapasztalok. Felnéztem ide és leírtam amit látok. Többszöri tapasztalás. Nyomok neked egy pluszt, hátha fentebb kerülsz, akkor legalább nem érlek már utol sem, mert mióta ilyeneket írok csak csökken a szám.
2016. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!