Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy lány szerelmes a fiúba?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy honnan tudhatom meg hogy a lánynak bejövők?


Pl:. Mit csinál olyankor amikor együtt dumálnak?stb. Hogyan vehetem észre? Sajna eléggé hülye vagyok a jelolvasásba. Ha esetleg írnátok példákat, ötleteket, jeleket, azt elfogadnám. Sajna most 19 éves vagyok és soha nem voltam még lánnyal. Viszont már kezd érdekelni a másik NEM (lány) írhatok sokat. Ha lehet ne negatívot mert azzal nem érek el vele semmit. Meg hogy vigyem bulikba stb. Engem a jelek érdekelnének, mert ha a jeleket felismerem akkor van esélyem. De ha nincs jel, nem küld, hülyeség elvinni bárhová is mert úgye csak időpazarolás volt ha nem akar semmit. Köszi!


Én: F/19


ő:L/17



#csaj #jel #olvasás #járni #fejből gondolat #szerelmesi
2016. jún. 20. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Magambol kiindulva semmi jele. En olyankor igyekszem nem feltunoskodni es elbujni mert felenk vagyok
2016. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Zihálás, kócos haj, foltok a nadrágon, köszön, aztán elszalad mint egy kisegítős, felesleges mondatok halmaza etc.
2016. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Soha semmiből nem tudhatod biztosan.
2016. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még jöhetnek.
2016. jún. 20. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jelek: elpirulhat beszélgetés közben, zavartan kerülheti a tekintetedet, tűnhet idegesnek, zavarában nevethet többször, illetve a testbeszédével jelezhet akaratlanul is; a füle mögé simíthatja a haját, vagy játszhat a hajtincseivel, vagy a kezét tördelheti, csilloghat a szeme, megnőhet a pupillája, az egész lényében lehet valami bizsergető feszültség, vibrálás a közeledben, megremeghet a hangja, izzadhat a tenyere... na de, ezt rögtön érezni fogod, ha beléd szeretett, a jelek csalhatatlanok.

az is lehet viszont, h. átmenetileg kerüli a társaságodat, mert érzelmileg túlságosan fel van spannolva, esetleg bizonytalan még a továbblépést illetően.

ha szeret veled beszélgetni, ha érdeklődik a dolgaid iránt, ha kedves veled, az már jó jel...

N (34)

2016. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy "Szia, lenne kedved kettesben elmenni *illesz be valami érdekesnek tűnő programot, ami randiként is funkcionálhat*" Figyeld mit válaszol, ha bizonytalankodik, vagy nemet mond akkor nem érdekled annyira, ha szívesen benne van, és örül a felvetésnek, akkor jó úzon haladsz. Kommunikációval többre mész mint ezzel a jelezéssel. Van egy lány barátom, akiről néha azt hiszik együtt van velem, pedig nincs köztünk semmi, és nem is lesz, ezt már kettőnk közt rég lerendeztük. Szóval lehet, hogy a pozítív jelzés, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy ő "úgy" érdeklődik irántad. Aztán van olyan is, aki csendben semmit sem mutat ki, pedig szeretne többet is, csak félénk, nehezen hiszi el, hogy te is úgy érdekelnéd stb.
2016. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek nyugodtan válaszok!
2016. jún. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!