Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha egy pasi csak azért van együtt a nővel mert csak a testébe szerelmes?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamar felhozza a dolgot, ott tapiz beszélgetés közben. A térd, váll,... az nem, de ha veszélyesebb területekre téved beszélgetés helyett akkor talán... :/
2015. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így... Kevés beszélgetés, ha találkoztok, nem nagyon mentek sehová, nem csináltok semmit, csak szexeltek, ami még egy kapcsolat elején természetes is, de később nem annyira... plusz nem érdekli, mi van veled, miket szeretsz, miről mit gondolsz, stb, nem akar megismerni jobban.
2015. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Ja de mondjuk itt az első válaszok elég félreérthetőek...Szerintem a sok szex nem lehet ok arra,hogy neki csak a tested kell.

Mi pl randizgattunk egy ideig,de már a harmadik hétben alig bírtunk magunkkal. Aztán egy hónap után megtörtént és egyre többször. Ő is mondta,hogy azért az elején nem így gondlta,és nem akarja,hogy félreértelmezzem ezt.(csak arra kellenék)Már több mint fél éve vagyunk együtt,de azóta is ahogy kettesben leszünk megy a tapi,petting,szex.Persze emellett tökéletes a kapcsolatunk.


A kérdésedre válaszolva,sokkal inkább látszik abból,ahogy bánik veled, mennyire érdeklik a dolgaid,mennyire hív el kiruccani,randizni, mennyire vállal fel téged a párjaként társaságban,meglep-e, mint abból,hogy sokat akar szexelni.

2015. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!