Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem nem tervezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem tervezett ez a sok gyerek mostanában az ismerőseimnél? (20 éves korosztály)

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy-két évben egy csomó ismerősömnek látom fb-on hogy gyereke lesz, alig múltak el 20 évesek, még tanulnak, stb. Én nem tudom elképzelni hogy ennyire szeretnék hogy ilyen fiatalon gyerekük legyen, de ha már voltak olyan balfаszok akkor inkább megtartják, mert azért kár lenne érte. Ja és általában az van hogy várandós, aztán hirtelen eljegyzés és esküvő hogy megszokott legyen a papírforma.
2016. jún. 20. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ezt látom és csak röhögni tudok rajtuk
2016. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van!
2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi meglepő nincs ebben. Az én korosztályomban (30+) ezek a lányok alkotják a társkeresők nagy részét, akik ott állnak egy 4-8 éves gyerekkel, és kellene valaki aki segít felnevelni, mert apu menet közben rájött, hogy ő nem kér ebből
2016. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok, barátnőm 21 és mi is most szeretnénk gyereket. Ő most államvizsgázott, remélem 1 éven belül ha gyerek nem is lesz, de legalább már terhes lesz majd vele

2,5 éve vagyunk együtt.

2016. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarnak kicsit élni, vagy elég volt nekik ez a pár év? Gyerekből belecsöppenni anyába, hát azért durva.
2016. jún. 20. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

5:

Az a durva, hogy a legtöbb ember valóban úgy áll hozzá mint te, hogy a gyerekkel együtt már nem lehet élni.


Vannak emberek, akiknek nem a bulizás, utazgatás, sok emberrel való kefélés jelenti a "kiélést, élet kiélvezését", hanem hogy utódjai lehetnek és utódokat nevelhet.


Nem vagyunk egyformák, ezzel semmi gond. De hidd el hogy pont annyi ember bánja végül idősebb korábban hogy a 20-as éveiben nem lett gyereke amikor lehetett volna fiatalon, mint ahány azt bánja hogy a 20-as éveiben "nem élhette ki magát".

2016. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 De, lehet élni gyerekkel, csak kicsit szűkösebbre kell venni mindent, és nem engedhet meg magának az ember annyi szabadságot. Én is szeretnék gyereket majd, de addig utazgatni akarok. Mondjuk akinek nincsenek ilyen tervei, az maradhat otthon, csak nem tudja mit hagy ki. Ha meg rájön, késő már.
2016. jún. 20. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen szültem. Ma már van egy 23 éves, 190 cm magas gyönyörű fiam. Ha együtt megyünk valahová, senki sem hiszi el, hogy az anyja vagyok. Az apjával azóta is együtt vagyunk, semmit sem tennék másként.
2016. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező nem szabadna ennyire szűk látónak lenned és pálcát törni a fiatal anyák felett! Kérdem én: az jobb lenne ha abortusz alá vetnék magukat, mondván "nem kell a gyerek, mert még nem éltem, nem szórtam a pénzt magamra, nem utaztam ide oda"? Szerintem ez lenne az ami felháborító, nem az h valaki 20 évesen anyává válik... Tisztelem őket azért, h tudják, h a gyereknek joga van és nem önzőek, h magukra gondolnak és arra h vajon "mennyit is éltek" majd egy tragikus döntés mellett döntenek... Szerintem EZ EGY FELNŐTT GONDOLKODÁS! Az jobb, h az egyik idióta lány ismerősöm, aki véletlenszerűen teherbe esett 24 évesen elvetette azért a gyereket, mert ő karriert akart építeni? Hozzá teszem, h jól ismerem őket, anyagi helyzetük kiváló, h az a gyerek egészségesen felnevelkedjen... és most mi? Autókiállításon egy falat ruhában pózolgat a kocsik mellett! Taps! Ez felnőtt gondolkodás? Pedig 24 éves és nem 20! 22 vagyok, egyetemre járok, de én a barátomnak is mondtam, h ha én 18 évesen estem volna teherbe, ugyanúgy megtartottam volna mint ahogy most is megtartanám! Elvi kérdés, h kinek mi a fontos!
2016. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Én nem támogatóm az abortuszt, félreértetted a lényeget. Az a sejtésem, hogy akikről beszélek, nem előre eltervezték hogy akkor most tudatosan családot akarunk alapítani, hanem így alakult a felelőtlenségük és hanyagságuk miatt.
2016. jún. 20. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!