Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam az igazit. Olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit. Olyan, mint egy tündérmese, már-már túl tökéletes. Veletek volt ilyen? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Közeledek a harminchoz, zűrös múlttal, két gyerekkel, sokéves magánnyal, bántalmazó kapcsolatokkal a hátam mögött. Már azt hittem, nekem sosem lesz részem igazi szerelemben, házasságról pedig álmodni sem mertem, erre itt ez a férfi, aki mintha az álmaimból lépett volna elő. Okos, figyelmes, baromi őszinte, gyengéd, nem uralkodik, nem sajátít ki, mindenben mellettem áll, önálló, nem kell anyáskodni felette, nincsenek frusztrációi, nem féltékenykedik, higgadt, sosem bántó, tudja mit akar, felvállalja magát, és elfogad engem, osztozik a gondjaimban és örömeimben, velem tölti a szabadidejét, csodálatos apja egy nagyszerű kisgyermeknek, és engem csodálatos anyának lát, őszintén szereti a gyerekeimet, és még szeretne közöseket is, akárcsak én. Velem akar élni, feleségül venni, közös az érdeklődési területünk, közös a sportszenvedélyünk, azonosak az anyagi lehetőségeink, és egykorúak is vagyunk. Megosztjuk egymással mindenünket, teljes a bizalom, roppant odaadó, egységként tekint kettőnkre, és millió jelét adja, hogy fontos neki a kapcsolatunk. Ráadásul állandóan kíván, minden nap fantasztikusakat szeretkezünk, úgy szeret ahogy vagyok, és én már a puszta látványától begerjedek, annyira vonzónak találom őt külsőre is. Egy szó mint száz, minden klappol, és mindketten úgy érezzük, rátaláltunk életünk párjára egymás személyében, és még kompromisszumokat sem kellett kötnöm hozzá.

Most úgy érzem, ez valami kivételes dolog, ami nem adatik meg mindenkinek, olyan mint egy ajándék, amit nagyon meg kell becsülnöm. Vajon elvakít a szerelem? Ez is csak egy szokásos történet lesz a sok közül? Kérlek meséljetek olyan sztorikat, amikben hasonlóan éreztétek magatokat. Mi lett a történetek vége?


2016. jún. 22. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Vege lett :)
2016. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Válásom után három évvel ismertem meg a jelenlegi párom, és pontosan így éreztem, ahogy most te. Valóban tündérmesének tűnik, viszont bennem az tudatosult, hogy nem véletlenül voltam korábban bántalmazó kapcsolatokban: az én párkapcsolati működésem volt hibás, és tudatosítanom kellett, hogy ha nem vagyok résen, akkor bizony ugyanúgy elő fognak jönni a problémák az idilli kapcsolatban is. Voltak erre utaló jelek.

Amikor már múlóban volt a rózsaszín köd, nagyon tudatosan kellett dolgozni a kapcsolatért, megbeszélni a felmerülő problémákat, érzéseket. Ez azért is fontos volt, mert sok korábbi problémámat tudattalanul belevetítettem a jelenlegi kapcsolatba, és a páromat kezdtem el okolni olyasmikért, amikről nem ő tehetett. (Ugyanígy fordítva is működött: ő is rajtam próbálta megtorolni a korábbi sérelmeit.) Nagyon sok kommunikációval, őszinteséggel és együttérzéssel sikerült átlendülnünk ezeken a nehéz időszakokon.

Meg kellett dolgoznunk (nagyon) az idilli állapot fenntartásáért, őszintén szembenézni önmagunkkal.

Azóta elmúlt a rózsaszín köd, de a kapcsolatunk még mindig harmonikus és sok-sok tudatos "munkával" azért újra és újra visszahozható a lángolás is.

2016. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha csak egy-két hónapja,akkor korai örülni,de ha hosszabb idő,akkor jól ki fogtok jönni később is.Bár lesznek apróbb dolgok,amikben nem egyeztek,de lényegében nagy esély van egy boldog házasságra.
2016. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez, mint a mesében pedig 4x felett vagyok 2 kiskamasszal :-)

2 eve vagyunk egyutt es nagyon nagy a láng, kiváló a kommunikációnk is.

2016. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pár hónapja vagyunk együtt, tudom hogy ez még semmi, de olyan nehéz elképzelni, hogy elromolhat ez a jó...
2016. jún. 22. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég megismertem A pasit, akivel hasonlóan érzek, mint te a tiéddel, bár mi néhány évvel fiatalabbak vagyunk nálatok. Egyszerűen minden tökéletes, remélem, együtt maradunk örökre :)
2016. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így érzem a barátommal kapcsolatban, habár mi 20 évesen jöttünk össze, de egy év alatt csak erősödik bennem (bennünk) az érzés, hogy egymásnak lettünk teremtve. Az a bizonyos rózsaszín köd nemhogy eltűnik, de egyre csak erősödik, és minden nappal jobban szeretem, ahogy egyre több dolgon megyünk át együtt.

Én vagyok az óvatosabb fél, kicsit még félek teljesen beleringatni magam a kapcsolatba, hiszen nagyon sokat csalódtam már fiúkban és annyi rémhírt lehet olvasni itt is, vagy tapasztalni a saját környezetemben, de éppen ma mondta nekem, hogy egész életében azon fog dolgozni, hogy elhiggyem neki, hogy én vagyok számára az egyetlen és az igazi. :)))

Szeressétek egymást továbbra is ennyire!

2016. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!