Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért tartják furcsának, időnként kivetnivalónak, hogy fiatalon találtam meg a páromat?

Figyelt kérdés

Nekem a gimis korszakból kimaradt a pasizás, és nemrég találtam valakit, akivel minden tökéletes. Lehet vele tervezni hosszú távon, nagyon jól kiegészítjük egymást, stb.

Viszont egy csomóan beszólogatnak még a legjobb barátaink közül is, hogy úgyse lesz hosszú, meg nem lehet fiatalon megtalálni a másik feled stb. Miért? Mi a baj azzal, ha megtaláltam a számomra tökéletes pasit ilyen fiatalon?

19/l


2016. jún. 22. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván irigyek.


Egyébként valószínűleg tényleg nem fog örökké tartani. De ez nem baj.

2016. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, sose lehet ugy intézni a dolgainkat, hogy az mindenki egyontetu tetszését elnyerje. Meg nem is fontos ez. Neked legyen jo!

Ugyanakkor: lévén, hogy a baràtaid/kornyezeted nem szerelmes a baràtodba, lehet objektivebben itélik meg. Neked nem kell ezzel foglalkozni, nem kell befolyàsoljon.

2016. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert 19 evesen meg nagyon gyerek vagy, es az elso nagyobb lepesek az eletben meg csak most kezdodnek, tehat meg rengeteget fogsz valtozni es nagyon sokat fog meg formalni az elet es igy tortenik meg sokakkal hogy azt akit tokeletesnek ereztek maguk melle 18-19 evesen az ritkan illik hozzajuk 27-28 evesen is.

Nekem is volt egy baratom 17-19 eves koromig es ugyanezeket tudtam elmondani rola, megis mar 21 evesen se tudnam magam vele elkepzelni mert annyira sokat valtoztam par ev alatt. Ezekben az eletkorokban meg ugyanolyan sosem maradsz.

2016. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert 19 vagy bmeg. Majd amikor együtt lesztek még 29 vagy 39 éves korodban, akkor mondogasd hogy megtaláltad az életed párját, ne most.


Teljesen igazuk van abban, hogy kételkednek, mert aki 19 éves most, az 99,9% hogy nem olyan kapcsolatban van ami valamelyikőjük időskori haláláig fog tartani majd, vagy legalább 10-20 évig. Várd ki a végét

2016. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szergej55 ***** válasza:
Örülök, ha boldog vagy, de ezt a "megtaláltam a tökéletes pasit" szöveget tegyük el 10 évre még, jó?
2016. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert ők még nem tudják, hogy milyen az ha megtaláltad az "igazit". Én 16 voltam, amikor a párommal összejöttünk,most 20 vagyok, és nemsokára megszületik az első babánk :) Szóval vannak ilyen kivételek, mint mi, akik hamar rátalálnak az igazira :) Ne hallgass rájuk.

20N

2016. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 De attól még nem kéne mondogatniuk, csak azért mert igazuk van. Elég ha csak úgy örülnek mások boldogságának. Én sem mondom hogy milyen ostoba vagy. :)
2016. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
A válasz relatíve egyszeru; mert mindösszesen 19 éves vagy.
2016. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6:

Ugyanez van nálad is. Majd olyan 30-40 éves korodban mondd a mostani párodról hogy életed egy(ik) nagy szerelme, ne most még, akárhol is van éppen a közös babátok. Lehet pár év múlva átkozni fogod a napot amikor megismertétek egymást


7:

Miért vagyok ostoba? Mindennek ki kell várni a végét türelemmel és büdös cigány szmájlizás nélkül. Ha együtt vagy valakivel valamelyikőtök haláláig vagy legalább 10-20 évig, akkor elhiszem hogy az egy komoly, őszinte igaz kapcsolat/szerelem volt az életedben. De ilyet ne jelents ki pár év után.


Az én leghosszabb kapcsolatom is az életemben 2,5 éves volt. 2 év után benne simán azt mondtam volna mindenkinek hogy "hát ez örökké tart, ő életem szerelme". Aztán mégsem. Ki kell várni a dolgokat. Ebben a szerelem/párkapcsolat sem különb az élet más területeinél.

2016. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy. És ebben a korban a kapcsolatok nagy része nem tart örökké. Én is hallgattam eleget annak idején. De hogy biztassalak, ha tényleg ő a nagy Ő, akkor együtt maradtok :). Majd az idő eldönti.

Mi 16 évesen jöttünk össze, érettségi, egyetem, munkahely(ek) tényleg sokat változtattak rajtunk, de köszönhük, jól vagyunk így a 30-at elhagyva, 2 gyerkőccel ( 25 és 30 évesen szültem).

31 N

2016. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!