Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális és elfogadható ha egy férfi féltékeny amiért barátnője időnként más férfiak lakásán tölti az éjszakát azért, hogy a hobbiának hódolhasson?

Figyelt kérdés
Az alvóhely nehezen oldható meg másképp a hobbival töltött napon a lakhely és az utazás miatt..a szóban forgó férfiak és a barátnő baráti viszonyban vannak,és a kapcsolatban jelen van a bizalom de akkor is felüti fejét a féltékenység.A hobbinak semmilyen erotikus vagy szexuális vonatkozása nincs...vélemény?

2014. nov. 8. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mi a hobbija?
2014. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Palimadár.
2014. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem para, én nem vagyok féltékeny alkat, de sok függ a körülményektől, pl. mit akarsz az adott nőtől?
2014. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem kertelek, megmondom őszintén, engem rohadtul zavarna. Éjszakai hobbi? Mégis mit csinálnak? Képeket festegetnek a hajnali holdfényben? Hagyjuk már! Kolléga, nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg csúnyán meg vagy vezetve.
2014. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkit zavarna, a nőket fordított esetben még jobban,


ez hobby ergo nem kötelező, én nem nézném el.

2014. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A szóban forgó hobbit nem az említett sráccal űzi...kimondott az alvóhelyet biztisítják neki mivel nem tudna hazajönni...egyébként messze nem vagyok palimadár,nem szabad sarkítani a dolgokat,hogy ez elfogadható vagy sem...nem feltételezem h megcsal pusztán rossz érzéssel tölt el...ezert a kérdés az h normálise vagy sem és nem az h megcsale vagy nem...
2014. nov. 8. 13:56
 7/22 anonim ***** válasza:
De miért tölt el rossz érzéssel?Mert feltételezed hogy megcsal.Tehát a kérdés végül is az megcsal vagy nem.
2014. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 John Uszkepács válasza:
Miért nem írod már le, hogy mi is a hobbija? Talán akkor egy fokkal jobban rálátna mindenki a témára. Keress te is egy hobbit ami miatt ott alhatsz más nőknél, nézd meg miként reagál rá.
2014. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bízom benne és nem feltételezem h megcsal...lehet régimódi vagyok de szerintem az semmiképp nem normális dolog.Talán konzervatív vagyok de szerintem a nőnek a párja mellett vagy otthon van a helye,esetleg barátnőnél vagy ismerős pár vendég szobályában...de egyedül álló férfi lakásán...nem kerek...
2014. nov. 8. 14:13
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f aszom az a hobbi most már mondjad el!!!
2014. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!