Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én jöttem zavarba barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jöttem zavarba barátnőmtől, vagy más is zavarba jött volna?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg van mostanság, én nehezem bírom. Itt volt barátnőm és hát mivel nagyon melegem van, én meztelenül járkálok, végzem a dolgomat, nincs rajtam még egy boxer se.

Teház meztelen vagyok.


Barátnőm egyszercsak szóvá tette, meg is nézte közelebbről, hogy a herezacskóm milyen vörös. Hát gondolom a melegtől ( mert egyébként nem szokott, normális színű), mondtam is neki. De annyira érdekesen nézte, meg csodálkozott, hogy van ilyen, hogy már én jöttem zavarva valamiért.


Pedig már sokszor látta a herezacskómat, péniszemet, mert jópárszor, sokszor lefeküdtünk egymással.



2016. jún. 22. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is zavarba jöttem volna xd
2016. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nem alakult ki köztetek az a bennsőséges viszony, amikor nincsenek egymás előtt tabuk, és nyiltan tudtok beszélni mindenről?

Mióta vagytok együtt?

Nyugodj le, és ne gyere zavarba az ilyesmitől, hisz szeretitek egymást és elvileg mindent megbeszéltek.

Ez normális dolog szerintem, hogy szóvá tesz egy számára fura dolgot, pláne ha nem látott még olyat.

Én is szoktam nézegetni a barátomét, egyszer meg úgy vettem észre,hogy kisebb lett mint máskor, és elnevettük a dolgot. Vagy amikor nekem volt ott valami fertőzésem akkor ő is nézegette ha elváltozott valami.

:)

2016. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Elpirult a herezacskód,mert ő szégyenlősebb nálad.:-P
2016. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nem. XD

De egy jót mosolyogtam volna rajta!

2016. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Red Vixen. :D
2016. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon meleg van mostanság, én nehezem bírom. Itt volt barátnőm és hát mivel nagyon melegem van, én meztelenül járkálok, végzem a dolgomat, nincs rajtam még egy boxer se.

Teház meztelen vagyok. "


Gondolom úgy váltod ki a csekkeket is. :DDD


Az az arc gondolom valami ilyesmi volt nem?:


[link]

2016. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyilván csak lakáson belül :D


a linket vmi miatt nem engedte megnyitni.


De csak ilyen érdeklődő kiváncsissággal nézte meg, ennyi.

2016. jún. 24. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!