Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba aki rokon de nem vérszerinti mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az apámnak az apjának van egy húga és ez a nő fogadta örökbe ezt a fiút...

Szóval ha úgy nézzük akkor ez a fiú apának az unokatestvere de nem vérszerinti mert semmi vér nem köti őket ossze!!!

Egyébként a fiú már elmúlt 18 de mai napig tartja a kapcsolatot nagyapam húgával aki örökbefogadás szóval nem tudom mit szólnának ha mi osszejonenk.....

Mert rokonok vagyunk de ugye mégse....

A fiú 24 éves és 16 de mindenképp csak 18 eves korom után lehetne valami

Osszejojjunk szerintetek?

Mit tennétek a helyemben?


2016. jún. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A srác benne lenne egy kapcsolatban veled? Honnan tudod, hogy te is tetszel neki?

Egyébként ha már "kirepült", nem hiszem, hogy gond lehet, mivel nem vagytok igazából rokonok.

2016. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszek neki nem ezzel van a gond......
2016. jún. 22. 22:52
 3/5 Linó03 ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2016. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2016. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kanderanszky György válasza:

Ha engem kérdezel, akkor eleinte sok-sok örömteli órát egymásnak s ha középtávon is bejön, akkor meg legalább 4..5 gyereket. :)


Nem azért, de az igazi szerelem mindennél erősebb kötelék. Sem család, sem vérség, sem jog, sem kor nem uralkodhat rajta, mert az igazi szerelem mindennél erősebb, minden falat áttör. Az a kérdés inkább, van -e vajon annyira erős kettőtök közt, hogy az akadályokon együtt képesek legyetek átlépni?


Csak nézd meg a felnőtt embereket, hogy egymással kéz a kézben mennyi akadályt és kockázatot vállaltak/vállalnak fel nap mint nap, hogy közösen családot alapítsanak, házat, vagyont gyarapítsanak, gyerekeket vállaljanak, majd ezeket éjjelnappal sok-sok átalvatlan éjszaka, kínok de mégis örömteli gyötrelem árán felneveljék... Te is így keletkeztél ám valahogy. :))) Ehhez képest szembeszállni felmenőkkel, vagy rokonsággal nem is akkora dolog, inkább csak első próbatétel felnőtt életetek kapujában... Vajon erre fel vagytok már készülve? Mert az igazi kérdés csakis ez.

2016. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!