Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki szerelmes a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes a nem vérszerinti testvérébe? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy hogy eggyütt nőttek fel. Mondjuk van olyan ember aki vérszerinti testvérébe szerelmes de az ugye beteg. Egy normális ember nem tud szerelmes lenni a rokonaiba mert máshogy gondol rájuk. És szerintem az ugyan olyan beteg ha valaki a nem vérszerinti testvérébe szerelmes mint ha sajátjába. Az más ha nem gyerekkoruk óta ismerik egymást de ha igen az szerintem fura.

2015. febr. 25. 22:30
 1/5 anonim válasza:
Persze mivel nem annyira kötődik mint egy vérszerinti testvérhez +ismeri is jobban mint bárki más
2015. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostoha tesóba teljesen más dolog.
2015. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en hugom ket evig jart a neveloapam fiaval.. Sose laktunk egyutt, egyszer suli miatt egy legterbe kerultek. Ez lett belole. Nem mondanam normalisnak, de elofordul
2015. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban az esetben furcsa, ha együtt nevelkedtek. Én úgy gondolom, hogy ilyenkor olyan, mintha vér szerinti testvérek lennének.

Mondjuk igazából ha nem annyira ismerik egymást, akkor is furcsa, csak akkor kevésbé.

2015. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!