Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, ki az én...

Hol tudom megnézni, ki az én vérszerinti édesanyám?

Figyelt kérdés
Sosem mondták el, hogy ki az, mindig úgy bánnak velem, mint a kutyával, és nem is hasonlítok rájuk, és nem tudom, hol lehetne utánajárni. A születési anyakönyvem nem tudom hol van, és félek, ha ennyire titkolóznak, mi van, ha kidobták, elégették, vagy meghamisították, hogy ne jöjjek rá, ne találjam meg, vagy ha mégis, akkor se tudjam, mi az igazság. Hol lehetne megtudni? Csak tudni akarom, hogy tényleg az ő gyerekük vagyok, vagy sem :( Kérlek segítsetek!

2012. aug. 20. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatnál szerintem meg tudod érdeklődni. De hány éves vagy? Nem valami kamaszkori szülő-utálatból jön ez?
2012. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt gondolod, nem vagy a szüleid gyereke, az nem azt jelenti, hogy igazad is van. A rossz bánásmód és a kinézet különbözősége még nem ok.
2012. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy már kiskorú,akkor a születésed helye szerinti anyakönyvvezetőnél illeték fejée kérhetsz egy születési anyakönyvi kivonatot.

Vagy ha van személyid nézd meg,azt is a születési alapján állítják ki.

2012. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, tudom, hogy ezek mind nem biztosítják, hogy nem az ő gyerekük vagyok, de én tudni akarom, muszáj. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 20. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol születtél ott kell kérni a gyámhatóságon, vagy levélben vagy személyesen, nekem is ez volt, kb három hét múlva jött egy levél az illetékes hatóságtól, hogy sajnálattal közlik, hogy szüleim ekkor és ekkor elhunytak, és mellékelték az adataikat, nevük , anyunak lánykori neve, szülei neve, régi lakhelyük és a halálozás ideje.Sok szerencsét a kereséshez.
2012. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Születési kivonatodat saját magad ki tudod kérni,elvégre nagykorú vagy.Ott tovább tudnak majd segíteni
2012. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!