Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez a furcsa érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a furcsa érzés szerintetek, ha szerelmes nem vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit internetről ismertem meg, de személyesen nem találkoztunk (nem magyar). Nagyon furcsán érzem vele magam, mármint pozitív értelemben. Nem beszéltünk sokszor, de mégis csak rá tudok gondolni, nem érdekel senki más csak ő, úgy érzem, hogy nem teljes az életem nélküle. Sok fiú van akit kedvelek/kedveltem, de még senkivel nem éreztem ezt az érzést. Az összes többi fiúra csak barátilag tudok tekinteni, egyszerűen nem érdekelnek máshogy (ők sem magyarok). úgy érzem, mintha valami mélyről jönne egy érzés, (mintha ismertem volna előző életemben). Még soha nem éreztem ezt. Pedig nem igazán ismerem. Es nem a külseje miatt mert annyira tetszik vagy valami. Nem vagyok bele szerelmes, mondjuk féltékenységet érzek ha látok egy másik nőt körülötte. Csak ez a furcsa érzésem van amikor rá gondolok, úgy érzem mintha nagyon régóta ismerném, teljesen olyan, mintha valami nagyon közeli hozzátartozóm lenne. Hiányzik, olyan furcsa érzéseim vannak vele kapcsolatban! Pedig nem is ismerem élőben! Mi lehet ez szerintetek??
2016. jún. 23. 11:53
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Bocsánat néhány helyen az ékezetekért.
2016. jún. 23. 11:55
 2/41 A kérdező kommentje:
Szerelem témába tettem, de szerelmes nem vagyok XD hahaha
2016. jún. 23. 11:59
 3/41 anonim ***** válasza:
Miért nem lep meg... Egy újabb "magyar" nő aki migráns-rudira bukik.
2016. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem vágyok senkinek a rudijára, ja és nem migráns. :D
2016. jún. 23. 12:14
 5/41 A kérdező kommentje:
Nekem ugy is jo lenne ha nem csinalnank semmit, csak vele lennek. :D
2016. jún. 23. 12:16
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

#4


Jó, akkor fekete "néger" az is elég klasszikus.

2016. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Blade Bone ***** válasza:
Beszélj vele erről, ne tartsd magadban. Szerintem amúgy érzed, hogy összeillenétek.
2016. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem beszélünk már 1,5 éve.
2016. jún. 23. 12:23
 9/41 Blade Bone ***** válasza:
Akkor szedd össze magad, és teremts kapcsolatot. ;)
2016. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress kapcsolatot vele. Aztán kiderül mit is érzel.
2016. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!