Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa, gyerekes lenne szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, gyerekes lenne szerelmes levelet írni a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek, de arra gondoltam, írnék neki egy szép levelet, mert mostanában eléggé maga alatt van. Aztán odaadnám neki borítékban, hogy csak otthon olvashatja el. Szerintetek jó ötlet, vagy gyerekes? Egyikőnk sem a szavak embere és félek, hogy nem érzi igazán, hogy mennyire fontos nekem.
2015. ápr. 2. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene :) aranyok
2015. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, szerintem aranyos gesztus
2015. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos gesztus, és biztosan örülne neki... (csak ne aggasd tele a papírt szívecskékkel, meg rózsaszín smiley-kkal, mert ettől a legtöbb pasi falra mászik :D )
2015. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs szmájli, meg szívecske meg anyámkínja cukiságok, nem stílusom :)
2015. ápr. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!