Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka e fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka e fajta "érzelmi" kötődésnek?

Figyelt kérdés

Sejtem az okát miért lehetek ilyen, utálom is magam érte.

23 éves pasi vagyok és azt vettem észre, hogy elkezdek ismerkedni lányokkal ( egyszerre csak eggyel, sosem tartok több vasat egyszerre a tűzben ) nagyon hamar elkezdek kötődni hozzájuk, vagy valamit érezni.

Tudom, hogy hülyeség mert alig ismerem még nagyon a legelején a lányt. A gond az, hogy hihetetlenül élénk fantáziával bírok és megszaladnak a gondolataim, mindig idealizálni kezdem az aktuális lányt és elképzelem, megálmodom milyen lehet vele együtt lenni.

Lehet az a gond, hogy 20 éves korom előtt szinte nulla volt a szerelmi életem? Vagy, hogy míg huszonéves korom előtt úgy nőttem fel, hogy szinte mindig magam voltam, minimális külső inger ért és folyton jelen volt bennem, hogy talán senki nem szeret? Érzelmi szerencsétlenség lennék?



2016. jún. 25. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy érzelmi szerencsétlenség. :)

Nőként én is hasonló cipőben járok, viszont mikor ismerkedek valakivel, próbálom kordában tartani a fantáziámat, hogy a későbbiekben ne érjen csalódás. Figyelmeztem magam meg hasonlók, utána pedig tiszta fejjel láthatom a pasikat. :D

Egyébként, nincs abban semmi rossz ebben, csak ugye, neked is hasonlóan kellene eljárnod, mint nekem. :)

Sok sikert a továbbiakban! ^^

2016. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
rászoktam magamra szólni, de akkor is sok pici sokra megy alapon mindig elkezdődik felépülni ez a fajta kötödés
2016. jún. 26. 00:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, de a már inkább kerülöm a lányokat, mert már háromszor a kukába dobtak, és nem akarok negyedik alkalmat. Feladtam.
2016. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Inkább megyek 100szor falak és érzem magam rosszul mintsem bár mit fel is adjak.

Mi más lenne is lenne életem igazi célja, ha nem találnék egy megfelelő lányt magamnak kinek és is az vagyok neki mint ő nekem??

2016. jún. 26. 01:25
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Én se szeretem magam, akkor hogy tudnám elvárni mástól, hogy ő szeressen?

2016. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

,,Én se"? Én szeretem magam, már szeretem. Kemény munkám van benne, legalább 4 évnyi.

Könnyű volt e? Nem.

Voltak olyam pillamataim fősuli alatt mikor a metróra várva arra gondoltam, hogy elé kellene lépni.

Nehéz volt jobbá tenni magam, fejlődni, tanulni, hogy az emberek és érzelmek milyenek. Még mindig nincs vége, de egyre jobb vagyok, egyre jobban szeretem magam és elfogadom magam.

Itt nincs könnyű út vagy megoldás.

2016. jún. 26. 01:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Én már meg is vagdostam magam.
2016. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy fogod tudni megoldani, ha folyamatosan fegyelmezed magad. Észre lehet venni, hogy mikor raksz hozzá a történethez és mi a valóság. Ha nagyon belelovalod magad, akkor meg csak csalódni fogsz. Én is ilyen vagyok, szóval nem vagy egyedül ráadásul túlelemzek mindent. Olyankor szoktam leállítani magam, próbáld meg te is egy idő után automatikusan leállsz és hideg fejjel fogsz tudni gondolkodni. ;)
2016. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megértlek.

Igyekezz mindel elképzelhető módon kifejezni érdeklődésedet,tiszteletedet,elismerésedet,jóindulatodat affelé a nő felé,akit szeretnél szeretni.Ne viszonzást várj,csak közvetítsd ezeket azért,mert te egy jó ember vagy.

2016. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező sztem nincs veled semmi gond, csak picit magányos vagy és ezért szaladnak meg a gondolataid még az ismerkedés legelején. Velem is ez szokott lenni, egyszerűen felcsillan a szemem, hogy na talán most! Aztán mégse.... De megyek tovább,ennyi. Vagy egyedül, vagy egy társsal...
2016. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!