Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ennyire egy fajta férfi típus vonz?

Figyelt kérdés
Több évig figyeltem magamat és azt vettem észre h csakis egy féle típus vonz de az nagyon. És ez nem szexuális értelemben kizárólag hanem már egyből tovább is gondolom és elkezdek álmodozni. Utálom magamat emiatt mert szinte mindegy h az adott fiunak milyen a személyisége én mániákusan beleszeretek első látásra. Aztán emiatt késöbb persze nagyokat csalódok emiatt. Fogalmam sincs miért csinálom ezt, ha nem a kialakított ideálall kerülök szembe akkor nem veszem komolyan akár mennyire is rendes és töri magát nem érdekel. Hogy tudnám megszüntetni ezt az idealizált képet ami szinte a szemeim elött lebeg?

2016. márc. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy minden nőnél ez van, csak sokaknál tudat alatt. Ezért van az, hogy aki nem felel meg szinte teljesen ennek az ideálnak, az szinte hiába teper.

Hogy mit tegyél?

Nem tudom :(

2016. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezhetnéd ezt az ideál típust. Mi az amitől nem tudsz szabadulni?
2016. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan mintha egy fénykép vagy festmény lenne az agyamban egy férfiról és róla álmodozok persze nem valódi személy. És ezt a képzeletbeli lényt keresem valódi pasik között. Szerinten nem vagyok normalis
2016. márc. 27. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy az. :D Ha találsz ilyen típust a való életben is, akkor nincs nagy baj. Bár ha nem érdekel a belső, mert külső alapján beleszeretsz, az mondjuk elég nagy baj. A külső szépsége elmúlik egy idő után, de a belső értékek mindig megmaradnak jó esetben.
2016. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem vagy normális. Nekem is van egy elképzelt ideálom (csak nekem lányban), akire tényleg úgy tudok gondolni, mintha egy konkrét, valós személy lenne.

Habár az tény, hogy én azért el tudok vonatkoztatni tőle és elfogadom, hogy valószínűleg ilyen lány nem létezik.

2016. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben normális vagy, az én fejemben is volt egy kép a tökéletes pasiról, kívül-belül. Még össze is szedtem magamnak listában. :D És sikerült is megszereznem. :) Szerintem természetes, hogy valakinek van egy ideálja, akihez vonzódik. Az a fontos, hogy ez az ideál ne legyen túl elrugaszkodott és mi magunk se legyünk azok. Habár én tudom miről beszélsz, senkivel nem volt az igazi, amíg olyan fiúm nem lett, amilyenről álmodoztam, de nekem a belső is rendkívül fontos volt, egyik nélkül nem volt tökéletes a másik sem. Talán ha felállítanál magadban egy belső szűrőt is a külső mellé, akkor a megfelelőbb embereket tudnád magadhoz vonzani. :)
2016. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem a belsőt is figyelni csaj az a baj ha meglátok egy ilyen ideális személyt akkor elszáll az agyam :( de azért örülök h a válaszolók között is van hasonló felfogású :D ugyh maradt egy kis reményem
2016. márc. 27. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni milyen az ideálod?
2016. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is azt mondom, hogy minekinek van egy idealizált kép a fejében a tökéletes párról (külső és belső kép), de nem biztos, hogy a végén tényleg pont ő lesz a párod. Lehet, hogy majd jön egy olyan srác, aki pont az ellentéte annak, amit külsőleg elképzeltél, de mégis helyesnek találod és vonzódsz hozzá. Amúgy csak a külsőről van egy ideálod? A belsőről miért nincs?

Szerintem is normális, ha bizonyos típusra "begerjedsz", de ez nem azt jelenti, hogy beleszeretsz. Legfeljebb csak a külsejébe szeretsz bele, de nem magába az emberbe.

2016. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!