Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi szerelem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szerelem lehet ilyen erős?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve már hogy virtuálisan ismerjük egymást,a kezdetek kezdetén nem is fedtem fel valódi énem de aztán eljött az a pont.Ő akkor ott,nem állt meg..folytatni kívánta velem azzal indokolva hogy a személyiségem az ami szimpatikus számára.Egyre jobban megismertük egymást,volt egy telefonbeszélgetésünk is.Az én életemben,a családi problémák(súlyos tesisértés a szüleim között,gyerekek veszélyeztetése)hada próbált legyűrni..ő mindvégig mellettem állt,nyugtatott a szavaival még ha a távolból is,és ez a mai napig így van..ugyanis ezek még mindig nem rendeződtek.Már lassan 1 hónapja tervezzük a találkozót de még nem jött össze,mindig akadt valami zűr..ez a hétvége most a cél.Gyakran emlegette,de csak jelenleg jutottunk el odáig hogy én magam is elképzeljem vele...a közös életet.A szavaiból is érződik mennyire akarja.Még ezen a nyáron összeakarunk költözni,elmondása szerint hozzám tartozik,velem képzeli el az életét.Mindketten hitetlenek voltunk a boldog szerelemmel,családdal kapcsolatosan.Én magam kötöttség mentes életet terveztem..eddig.Nem rég,bevallotta hogy olyan csacsiságok is bevillanak előtte hogy idővel megkérje a kezem és hogy a családalapítást is velem tervezze meg.

Igyekszem nem túlságosan vonakodni,kétkedni..ugyanis az én szívem is meglágyítja a személyisége és érzem a törődnivágyást vele kapcsolatban.

Valóban komolyan gondolja,tényleg úgy van ahogy mondja..nálam jobbat keresve sem találna,egymásnak szántak volna minket? Ennyire szerelmes belém?



2016. jún. 27. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind nagyon jól hangzik, de csak virtuálisan ismeritek egymást. Azért egy személyes találkozón sok minden eldől. Gondolom képet cseréltetek már, de más képről látni valakit, és más élőben beszélgetni, látni a másik reakcióit stb.
2016. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen angyal aki anonim tàmogatott de néha meg utàltam mert mégse volt mellettem mikor szükségem lett volna rà..a sok sok véletlenre se ad magyaràzatot meghagyott egy àlomvilàgba ahol belegondolhatok jot meg rosszat is..anyumnak is van egy ilyen netes baràtja és nem vàllalja fel a hétvégi csalàdi összejövetelen..én pedig felvàllalnàm..de amennyi sok hülyeséget csinàltam làtni se akar..még magam is rosszul vagyok visszagondolva a viselkedéseimre..
2016. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze,láttunk egymásról képeket és a személyes találkozó sem azért halasztódott el mert nem akarta hanem mert több mint 6 órás az út köztünk.
2016. jún. 27. 12:51
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Azért én azt mondanám, hogy csak ÓVATOSAN éld bele magadat a dologba...És addig, ameddig nincs személyes találkozótok is, illetve nem látod SZEMÉLYESEN IS AZT, hogy ez az illető úr kicsoda-micsoda valójában, ADDIG vigyázz mindig a naív lelkesedésekkel...
2016. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben is vigyázz, hogy nyilvános helyen találkozzatok és legalább egy valaki tudjon arról hova mész.

Persze simán lehet, hogy tényleg rendes férfi, de azért jobb az óvatosság:)

2016. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy. Nagyon kicsi az esély arra, hogy ő legyen számodra az igazi.

Én nem mondok rosszat az internetes kapcsolatokról - páromat én is netről ismerem, évekig voltunk barátok, mert távolság miatt nem volt találkozónk - de _csak_ internetes kapcsolat alapján nem mondhatod azt, hogy szerelem, és örökre, és összeköltözés.

A srác lehet szerelmes - de nem beléd, hanem egy képbe, amit kialakított rólad. És te is ugyanígy ebbe az álomképbe vagy szerelmes.

Találkozzatok. Randevúzzatok. Lehet, hogy élőben is meglesz a kémia, mert van ilyen is, de az is lehet, hogy nem.

De vaktában, ismeretlenül semmiképp se vágj bele egy ennyire komoly tervezésbe, ilyen fiatalon. Az álmodozás szép, de addig, amíg személyes kapcsolatban nem lesz egy újabb hasonlóan szép évetek, addig nincs értelme komolyabbról beszélni.

Szép, és nagyon jó dolog, hogy támogat, de ne fuss a karjaiba csak azért, mert menekülnél otthonról. Hagyj időt arra, hogy kibontakozzon egy _valódi_ kapcsolat.

2016. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(Nő vagyok, így olvasd a véleményem)

Hát ez nekem bűzlik...Mindvégig melletted állt? Csak épp a valóságban nem! Nem tudom mi a célja ezzel az egésszel, lehet csak szórakozik, de az is lehet valami nagyon gázos figura és így eteti a nőket online, hogy majd valamelyik nyakába varrja magát nagy hirtelen, ha egyszer egyáltalán lérejön egy valós találkozó...

Csak azt nem értem, te miért éred be ennyivel? Ilyen álomvilágban, hogy élhetsz már 1 éve? Ennyire nem lehetsz elszigetelve! Ennél még akkor is minőségibb kapcsolatot találsz, ha leülsz az utca szélén és ott várod az igazit!

2016. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és megértő válaszokat,a leszólásokra pedig annyit válaszolnék hogy ez egy kívülállónak biztosan másképp jön le mint nekem aki végig éltem ezt.1 éve ismerem de nekem eközben volt egy szeretői viszonyom..a kapcsolat köztünk fokozatosan épült fel..nem csak úgy beetet a dumájával.Csak baráti beszélgetések voltak köztünk,sok témát érintettünk aztán hajnalokba nyúltak..egyre bensőségesebbnek éreztük mindketten és pont így voltunk vele..hogy ez biztosan csak egy álomvilág amit magunk építettünk..de azóta sem rombolódott le ez és emiatt azt érzem több ez mint szimpla játszadozás.Lehet testileg nem volt itt mellettem..de olyan nyugodtság,forróság érzet még nem költözött belém soha mint mikor puszta szavakkal nyugtatott..vagy épp én őt.Voltak esetek mikor vidám témákról beszélgettünk..és egyszercsak megkérdezte hogy "Baj van,ugye? Érzem.." és tényleg baj volt de egyáltalán nem mutattam ki neki,ő még is érezte.

Ugyanúgy szokások alakultak ki köztünk pedig nem is vagyunk egymás közelében..

és igen,a személyes tali még hátravan de nem akarom azt sem elhinni hogy mindez semmiség,csak ábránd,csak játék.

2016. jún. 27. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy semmiség. De nem is ugyanolyan, mintha az elmúlt évet face-to-face töltöttétek volna el.

Tudod, olyan ez, mint ha folyamatosan csak az első randit ismételnétek. Mindig a legjobbat tudod adni magadból a másiknak, mert nincs ott veled, a rosszat nem látja. És azt le tudod rendezni akkor, mikor épp nem beszéltek.

Én nem mondom azt, hogy átver. Csak hogy egyetlen ember sem tökéletes, és a hibákat (akarva, akaratlanul) jóval kevésbé látod meg benne így. Ehhez kellenek a személyes találkozók, nem egy, sok. Ezért lenne veszélyes folytatnod abban az irányban, amit írtál (közös élet, összeköltözés, stb.), addig, amíg az online kapcsolatot nem váltja fel a valódi személyes.

Még csak azt sem mondom, hogy nem szeret. De ez a kötődés nem egyenlő a nagybetűs Szerelemmel, addig nem, amíg nem derül ki személyesen, hogy be tudjátok-e váltani az egymáshoz fűzött reményeket.

2016. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valahol értem ezt az "álomvilágot", mert én is így kezdtem a kapcsolatot a párommal. Túl szép volt minden, már a randi előtt úgy éreztük mindketten, hogy minket az ég is egymásnak teremtett - viszont az első netes csevegés és a személyes tali között mindössze 5 nap telt el, tehát nem vártunk sokáig. Mindenesetre élőben szerencsére ugyanott folytatódott, nem csalatkozott a megérzésünk, azóta is egy pár vagyunk (2 éve) és esküvőre készülünk :-)
2016. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!