Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az amit nem vallanátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit nem vallanátok be barátnőtöknek/pasitoknak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt időszakban jóval trehányabb voltam, mint azt ő hiszi.
2016. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, olyannal vagyok csak kapcsolatban, akivel tudok őszinte lenni.
2016. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy neha egy eles kanyar elött eszembe villan, hogy fekezes helyett egyszerüen csak tovabb huzom a gazt... sokszor magamat sem ertem, hogy miert. Alapvetöen boldognak tartom magam es eletemben többert lehetek halas, mint amiröl masok almodni mernenek. Ugy gondolom, hogy baratnömet ezzel megremiszenem es ugy erezne, hogy boldogtalan vagyok.
2016. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Megcsalás.

Semmi értelmét nem látom bevallani, csak veszíteni tudnék vele.

L21

2016. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

ma 11:54

De a párod nyerne vele, nem kéne egy gerinctelen emberrel együtt lennie.

2016. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
4-es, te jó nagy gerinctelen vagy. Remélem a te párod is megcsal majd téged és nem vallja be neked.
2016. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4#


Aham, értelek. Plussz kérdés, hogy megcsaltad? Tudom a fő kérdés nem erre vonatkozik.

2016. jún. 24. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy szexeltem Anyámmal!
2021. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!